Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk nincs semmi...

Babát szeretnénk nincs semmi égészségügyi problémánk a doki szerint, milyen gyógynövényt vagy gyógyszert használjak, hogy teherbe essek? És hogy szedjem?

Figyelt kérdés
2008. febr. 25. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr is nyugalom,és ne görcsölj rá a témára.Amúgy meg sokahisznek benne hogy jó a palástfű-málnalevél gyógytea.
2008. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
cickafark, ginseng tea, férfiaknak is a ginseng. Ja és vannak a foreveres termékek nagyon jók.
2008. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mensi első napjától igyál reggel-este egy pohár málnalevél teát, majd peteéréstől kezdve pedig palástfű teát. A palástfű segíti a beágyazódást, a málnalevél pedig a peteérést támogatja, a petesejt minöségét, a hüvelyi nyálka mennyiségét és minöségét javítja. Sok sikert!!!
2008. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

www.babatervezok.otthona.net

www.bioszallito.hu

És ott: bölcsőtisztító tea, maca vibe kapszula, ovaria comp

Keress rá! Sok sikert:)

2008. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tudom régi a kérdés, de csak annyit szeretnék leírni, hogy sikerült ennyi év után spontán a baba! 10 hetes kismama vagyok. Kerek 5évet vártunk rá. :)
2010. máj. 27. 12:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, sok boldogságot nektek!:))
2010. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

juj! :) gratulálok! ilyet nagyon jó olvasni


és csak természetes módon próbálkoztatok végig?

2010. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Igen, vagyis szedtem a zafír barátcserje kapszulát és a folsavat, mást nem tettünk. Mivel mindkettőnknél minden rendben volt az 5év alatt, ( 2x lettünk kivizsgálva ) így az orvosok nem tettek semmit. Jártam nagyon sokáig, hónapokig UH-ra, figyelték a peteérésemet, de sosem jött össze. :( Túl rá voltunk görcsölve a dologra szerintem, mert az utóbbi 2-3hónapban már nem is foglalkoztunk vele, beletörődtünk, hogy nekünk nem lehet gyerekünk. Elmondani nem lehet ezt a boldogságot! Mindenkinek kitartást kívánok, higgyétek el eljön mindenkinek az ideje! Csak nem szabad görcsösen akarni! Sok boldogságot kívánok én is mindenkinek!
2010. máj. 27. 13:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én a 14 óra 14 perces válaszadó vagyok!

hatalmas gratula!!!!!!!

Én mikor a kérdésedre válaszoltam már terhes voltam, csak még nem tudtam. most 20 hónaposak az ikreim :)

nagyon boldog babavárást!

2010. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon nagy GRATULA nektek is! :)))) Húúú, de elment az idő, szép nagyok már a babáid! :)Milyen neműek lettek? Nagyon jó egészséget kívánok, és sok boldogságot! :)
2010. máj. 27. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!