Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van? Egészségügy...

Most akkor mi van? Egészségügyi kaparás, vagy mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Már írtam korábban is ezzel kapcsolatosan.

Doktor ezt írta a papíromra: "Myometrium szerkezete homogén. Endometrium kiszélesedett, 16 mm, benne kezdődő felritkulás. Ovavirumok ultrahangos képen kóros nem látható. Douglasban szabad folyadék nincs."


Az utolsó menstruáció dátuma: 2011.06.14-e. A ciklusom 28-34 naposak.

A tesztjeim mégis egytől egyig negatívok! (07.16.; 07.21.; 07.30.)

Utolsó együttlét: 07.10

Ha nincs ott semmi, akkor miért nem jön már meg.

Ott lent folyamatosan szurkál, a cicim is néha fájdogál.


Volt vagy van valaki hasonló helyzetben! Tud nekem valaki ezzel kapcsolatban mondani valamit?

Talán elküldenek egészségügyi kaparásra, ha kiderülne, hogy még is volt ott valami?

Aggódom! Hétfőn megyek dokihoz...


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 30. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok eset van.

Pl. meg fog jönni, csak idegeskedsz nagyon, emiatt csúszik

Pl. Nem fog megjönni, mert a kezdődő felritkulás lehet egy esetleges terhesség is.

Miért negatívak a tesztek? Na,ez az amire nem lehet válaszolni.

Végül is, egybevetve nem értem miért ez nagy izgalom még?

Ha hétfőn megnéz, és nem lesz ott nagyobb felritkulás, akkor valószínű meg fog jönni (ha addig nem jönne meg). Ilyenkor nincs eü kaparás, hiszen még embrió sem volt ott. Vagy ha volt is , a természet "intézi" a dolgokat,

2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szijja nekem is az utolso menszim junius 14-en volt, nekem a mevart napjan delutan masnap reggel es harmadnap delutan egyertelmu pozitiv tesztjeim voltak. Az orvosom is elkuldott beta hcgre ahol ismet megallapitottak a terhesseget azaz a megnott hcg szintet, es meg most sem latnak semmit az ultrahangon:(
2011. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan 1 évvel ezelőtti történet. :)

2010.06.14-én volt az utolsó menstruációm, ciklusaim 30 naposak. Első UH ideje 2010.07.30 a papíron ez van. Garv. nem ábrázolódik, ováriumok eltérés nélkül, a douglasban minimális folyadék látható. vissza kellett mennem.

2010.07.30-án UH eredmény szabályos petezsák, benne magzat nem ábrázolóduk, gest. gyűrű sejthető, a douglasban folyadék nincs. Vélemény: korai grav.

2011.03.23-án kiírt után 2 nappal született meg a kislányom. Ja és mindegyik hüvelyi uh volt, sokáig mégsem volt semmi sem biztos.

Nekem s volt negatív tesztem és pozitív is. A doki szerint nem jelent semmit, ha negatív a teszt, nem mindig mutatja ki. van olyan, akinek már uh-on is látszik, hogy jön a baba, és a tesztjei mind negatívak.

2011. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2014. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebből miért lenne kaparás?
2014. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!