Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik használtak már esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik használtak már esemény utáni tablettát, mik a tapasztalataik?

Figyelt kérdés
Hajnalban sajna kilyukadt a gumi, és még közel sem vagyok a körzeti orvosom közelében. Most épp valami sürgősségi helyeket próbálok felkutatni, meg a neten utána olvasni. Tényleg nagyon durva mellékhatások vannak? Több tablettát is be kell vennem? Mindig nagyon odafigyeltünk, így nem is feltételeztem, hogy ez valaha is megtörténhet. 29/L
2010. szept. 28. 09:35
 1/7 anonim válasza:

Én két hónapja jártam úgy, hogy esemény utáni tablettát kellett bevennem.

Rigesoft a neve, elég drága (6 ezer volt kb.)

Nem kerestem sürgősségit, bementem a kórházba a dokimhoz, elmondtam neki h mi a helyzet és felírta ezt.


Két tabletta van benne, le van írva h melyiket mikor kell bevenni. Plusz le vannak írva a mellékhatások is. Nekem 2 napig nagyon rissz volt, dőlt belőlem a vér, fájt a hasam és a fejem... Talán meg is érdemeltem.


Ha tudsz, maradj otthon az első nap, amikor beveszed és pihenj.

2010. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem 1x kellett eddig esapelle t irt fel a doki, bementem a nögyógyászati klinikába az ügyeletre elmondtam mi van és felirta. ez 1 db tabiból áll.

bevettem semmi bajom nem volt töle sem rosszullét és ugyanugy jött meg mint szokott.

2010. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* escapelle bocsi elirtam
2010. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
29 éves vagy, nem akarnád megtartani?! Nem akarok szentbeszédeket nyomatni, csak ha már így alakult...
2010. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én több mint fél éve vettem be, ugyanilyen baleset miatt. Bementem a gyógyszertárba, nem írattam fel. Elmondtam mi történt, és kiszolgált a gyógyszertáros,de mondta ilyet nem lehetne. Jobb minél előbb bevenni, mert annál biztosabb, hogy hat. Semmilyen mellékhatása nem volt, mármint nem jött meg egyből vagy ilyesmi amik le voltak írva a tájékoztatóban. Viszont azóta össze-vissza jön meg. Folyamatosan késik, van hogy több mint 1 hetet. Teljesen felborult a hormonháztartásom.:(
2010. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor én jártam így, nagyjából 350 km-re a körzeti orvosomtól, bementem a nőgyógyászati ügyeletre, és elmondtam mi a helyzet. Nekem is escapelle-t írt fel a doki, és nem volt semmi mellékhatása.
2010. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát azóta 34-38 naposak a ciklusaim,mondjuk most kezdtem fog.gátlót szedni,attól rendszeres lesz! Az eset tavaly szeptemberben volt,hogy eseményutánit kellett bevennem,de szerintem az boritotta fel így a hormonháztartásom,hogy így menstruálok


17/L

2010. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!