Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hülye gyűrűről lenne pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hülye gyűrűről lenne pár kérdésem? Kérlek csak olyanok válaszoljanak akik használnak vagy használtak?

Figyelt kérdés

1.Hogy is kell ezt használni?

2.Lehet-e bármiféle szövődmény tőle?

3.Mennyire megbízható?

4.Lehet-e recept nélkül is kapni?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2010. okt. 16. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az huvelygyurur, te szerencsetlen!
2010. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1., feldugod

2., lehet, mint minden hormonális fog. gátlónak, csak mivel alacsony a hormontartalma kisebb az esély

3., ugyan annyira, mint a tabletta, közel 100%, csak még elfelejteni sem tudod bevenni

4., Semmit sem lehet, ami hormonális

2010. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hülye gyűrű :D :D xD
2010. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocs elírtam hüvely gyűrű!Érdekes volt aki így is megértette hogy mire gondolok ...

A többit meg csak sajnálni tudom!!!

2010. okt. 16. 09:56
 5/7 anonim válasza:

Szeretem zhkban is az olyan okos oktatókat akik a következő képpen teszik föl a nagy kérdést:


Sorolja föl a legfontosabb üvegházgázokat?


A válaszom: NEM


Már egy (egészséges) óvodás gyermek is tudja, hogyan kell mondatot szerkeszteni...

2010. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek neked hülye gyűrű? Gyárilag az vagy :DDD
2010. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

08:38

Nem tudom hogy minek írsz ide ha olyan hülye vagy hogy azt se tudod hogy miről van szó!!!Szánalmas vagy!Rosszul írtam egy szót,tévedni emberi dolog!De a te szüleidet csak sajnálni tudom hogy ilyen gyerekük lett!!!!Idióta!!!

2010. nov. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!