Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, akik hüvelygyűrűt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik hüvelygyűrűt használnak! Ti az aktus után mindig megfürödtök?

Figyelt kérdés

Mindig megfürödtök, vagy használtok valami intim törlőkendőt?

És használtok intim mosakodógélt, hogy ne kapjatok fertőzéseket?


2010. júl. 11. 22:56
1 2
 1/11 Attila_Z ***** válasza:
Meg ne haragudj, de minden aktus után le szokás zuhanyozni... Egyébként ha használsz intim mosakodógélt az mindenképpen pozitívan hat arra a részre. Szerintem szükséges.
2010. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért szokás minden aktus után lefürödni?
2010. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

lol, nem tudom én sem :D Szerintem csak neki az agyában van ez, gondolom büdös lesz nagyon:D


Amúgy komolyabb fertőzést úgy sem tudsz elkapni, max. ha a párod megcsal.Nekem is volt egy kis fertőzésem, én tablettát szedek, de vszínű azért, mert menszim megvolt:) bár az is lehet h nem aktus közben kaptam el, hanem wc.Egyébként nem szükséges megfürödni utána, bnőmék is ezzel védekeznek.

2010. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogyne kellene lefürödni utána. Ilyen hülye kérdést. Miért ne ge*cisen mész utána dolgodra?
2010. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem feltalálták a zsebkendőt és a törlőkendőt, elég vicces lenne 1 nap 4szer fürödni..jah és nem vagyok utána tiszta g*ci képzeld;)
2010. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

LOL

Hülyeség utána fürödni,az a gáz ha valaki nem képes törlőkendővel v zsepivel odalent rendbe tenni magát.Persze, ha napi 1 aktusról van szó, belefér.

2010. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Szerintemse feltétlen muszáj utánna lefürödni, ha használok törlőkendőt (mi általában aktus előtt fürdünk este..) :)

2010. júl. 17. 02:20
 8/11 Attila_Z ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy általános higiénia. Ezek szerint, azok, akik nem zuhanyoznak utána, nem szokták a másik bőrét, egyéb részeit megnyalni. Csak mondom, az "idegen" nyál a bőrön egy kis meleg idővel turbózva csuda dolgokat tud művelni. Kellemes vakaródzást. Egyébként nagyon gratulálok azoknak is, akik csak azért zuhanyoznak, mert büdösek...
2010. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Képzeld, nem azért fürdök én sem, mert büdös vagyok!És nem is napi egyszer!Aktus előtt szoktunk, tehát nem büdösen érünk egymáshoz, de nekünk nem napi 1 az átlag h szeretkezünk és mivel mindig belém élvez általában, ezért mindig van törlőkendő, ami secperc alatt "csodát" művel, úgy látszik ez neked idegen!
2010. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem izzadunk xarrá, úgy látszik nálad így lehet:D tudod feltalálták a légkondit is ;) úgyhogy felesleges mindne aktus után megfürödni
2010. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!