Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menzeszt be zavarhatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menzeszt be zavarhatja a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

6hónapja szültem a kisfiamat,és ugy döntöttem utána hogy a fogamzásgátló tabletta mellett döntök mint védekezés.

Soha nem szedtem fogamzásgátlót eddig életemben azt hozzátenném.

Ugy kezdtem el szedni ahogy a nőgyógyászom mondta,menzesz első napján 1.szem és tovább amig a 21db el nem fogy.

A kérdésem pedig az lenne hogy mivel most kezdtem el szedni,bezavarhat a tabletta,hogy sokáig tart a menzeszem?

Már rég el szokott múlni,de most még mindig megvan,igaz hogy kevés,de nem múlt el még teljesen.


2022. okt. 13. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezd el előírás szerűen szedni a következő levelet, no problem. Le fogja szabályozni a ciklusodat nyugi, kell 1-2 levél amire beáll. Ha a 2. levél után is tovább tart a megvonásos akkor keresd fel ismét a nőgyógyászod mert valószínűleg másik készítményre lesz szükséged.
2022. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!