Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sürgősen fel kell íratnom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősen fel kell íratnom a fogamzásgátló tablettám aktuális adagját, de ne tudom hova forduljak az ünnepek alatt. Mit tudok tenni, hol tudnak nekem ebben segíteni? Van valami öteletek erre a problémára?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 23:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Következő a helyzet: Jövő héten vasárnap el kell kezdenem szedni a fogamzásgátlóm következő levelét. az előző levélből szombaton szedtem be az utolsó szemet. Most gyógyszermentes hetem van, szerdán fog megjönni a menstruációm. Milligestet szedek, aminél ugye úgy van, hogy a dobozban 3 levél van, de nekem sajnos most fogyott el szombaton a 3. havi adagom. Egész múlt héten folyamatosan tanultam, írtam a zh-kat, meghalni alig volt időm, a nőgyógyászomhoz nem tudtam elmenni felíratni a köv 3 havi adagot. Ugye ünnepek alatt nem tudok sehova menni orvoshoz, vas. márpedig el kell kezdenem a köv. levelet. 2 megoldás jutott eszembe. Az egyik, hogy holnap elmegyek egy nődokihoz a kerületi sztk-ba és megkérem, hogy írja fel. A kérdésem az, hogy holnap még rendelnek rendelőintézetekben a szakorvosok? És ha csak úgy elmegyek talámomra egy ilyenhez, felírná nekem szerintetek?

A másik verzió pedig, hogy elmegyek a háziorvosomhoz, és megkérem őt, hogy írja fel. Szerintetek? Ti mit tennétek a helyemben? Tudom, hogy butaság volt, hogy nem gondolkodtam előre és nem írattam fel a múltkor többször 3 havi adagot, de most már késő bánat.. Mit tehetek ebben az esetben?

2008. dec. 22. 23:19
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj az sztk-ba, rendelnek, mert holnap megcsak 24-e lesz, vagy a haziorvoshoz, de nem tudom, hogy o ir fel fogamzasgatlot?? Nezd meg a neten a telszamat a haziorvosodnak, vagy talan tudod is, es hivd fel mindenkeppen, kerdezd meg tole, feleslegesen ne menj oda. Vagy van meg privat doki is, holnap menjel el valamelyikhez. Nezd meg hogy holnap melyik nogyogyasz rendel privat, menjel oda jo koran a rendelesere, hogy elso legyel.
2008. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Holnap 23. lesz :-)

Telefonálj oda az egészségügyi intézménybe vagy egyenesen a dokidhoz, vagy menj oda, biztos megoldják.

2008. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, elirtam, holnap megcsak 23-a lesz, ezert rendelnek meg. Elso voltam
2008. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ok, köszi nagyon a segítséget, megnyugodtam.

Kellemes Ünnepeket!

A drága Moderátornak pedig ezúton üzenném, hogy igazán nem világos, miért kellett 8000-szer átfogalmaznom a kérdésemet, mire hajlandó volt a rendszer kiírni? Irreleváns, primitív, helyesírási hibáktól hemzsegő kérdésektől meg lassan már összeomlik a szerver, na de mindegy:S

2008. dec. 22. 23:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked is áldott ünnepeket! :-) Remélem, el tudod hamar intézni.
2008. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a háziorvosom minden gond nélkül felírta, semmiféle papírt nem kért a nőgyógyásztól! Telefonálj oda neki, hogy kéne ez a recept, és szerintem már mehetsz is érte! Ha nem, akkor marad az sztk, de előbb csörögj rá a dokidra, akkor nem hiszem, hogy várnod kell!
2008. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a háziorvosom is felírta, két teljesen független nőgyógyász is felírta,meg két orvos is felírta, akinél nincs is kartonom. szerintem még az ügyeleten is felírják.
2008. dec. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is ugyanigy járt, ő is ma reggel megy nődokihoz feliratni. Szerintem a háziorvosod is felirja, főleg ha jóba vagytok. Sőt még talán a gyógyszertár is kiadja neked recept nélkül.... Tudom ez nagyon nem helyes, de volt már rá példa amikor felajánlották nekem az egyik pici patikába, hogy 1-2szer meglehet oldani recept nélkül. Mondjuk ez nem fogamzásgátló volt, hanem bőrömre egy krém, ami erős és drága és nagyon pici a kiszerelése és panaszkodtam a gyógyszerésznek, hogy olyan hamar elfogy. Arra mondta, hogy megoldható 1-2szer recept nélkül is.
2008. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosnak fel kell írnia!
2008. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!