Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Köztes vérzésem van Belara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztes vérzésem van Belara tabi mellett. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
6 hónapja szedek fogamzásgátlót.Nem igazán voltak mellékhatások ( max.fáradékonyság,mellfeszülés,de ezeket a tájékoztató meg is írta).Most a 6.levélből volt még 7 tabi,mégis véreztem.Abbahagytam a tabiszedést,mivel letelt a 21 nap,most nem jön meg.Az első 3 gyógyszermentes napon volt vérzésem,de ez még az "előzőhöz" tartozott.Vasárnap kell elkezdeni a következő levelet.Mit tegyek?Mitől lehet mindez?Nyújt védelmet a tabletta?Orvoshoz temészetesen megyek,de addig elkezdjem a követlező adagot?Lehet-e attől hogy nagyobb dózisú c-vitamint szedtem,vagy stressztől,amitől még fogytam is?Köszönöm a válaszokat
2008. jan. 3. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
En is Belarat szedek, mondjuk en meg csak ket hete, eddig nem volt ilyenem. De amit hallotam, az az, hoy attol lehet, ha nem ugyanabban az idoben veszd be oket, nekem amugy is mondta a doki, hogy ez elofordulhat, ettol ugyanugy kell szedni, ne ijedjek meg.
2008. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!