Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha a vérzésem gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a vérzésem gyógyszer szedése mellett fél nappal később jött meg?

Figyelt kérdés

10 hónapja szedek gyógyszert. Még nem volt ilyen. sokat aggódok azért, hogy terhes lehetek-e? Túl sokat olvasom ezt az oldalt,és bepánikolok, hogy mi van ha nekem se hatott, mivel én is hánytam és ment a hasam is. Úgy érzem fel vagyok puffadva stb.

A mellem tabletta szedése közben feszül, a gyógyszermentes napokban nem. Lehetséges hogy nem a legjobb gyógyszer nekem?


2009. ápr. 15. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Valóban túl sokat olvasod ezt az oldalt.

És te vagy az egyik példa arra, ha az ember sokat törődik a problémákkal, előbb-utóbb lesz is neki, mégha be is beszéli magának, mint te.

2009. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem gond. Előfordul az, hogy akár több napot késik, vagy meg sem jön a gyógyszermentes szünetben. Ez még egyből nem jelent gondot. Ha kétszer egymás után ismétlődik (bár már az elsőnél is) érdemes elnézni a dokihoz.

De fél nap semmi! Ne pánikolj, minden rendben van!

Attól is csúszhat ha pl. néhány óra csúszásban vetted be a tabikat. Ekkor ugyanúgy hatnak, de az alacsony hormontartalmuk miatt a mensidben előfordulhat ilyen pici csúszás :)

2009. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

FÉL NAP?

na jó,ez egy kicsit nevetséges,már bocsi...

2009. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
általában 4 óra kell a tablettának hogy felszívódjon.az én mellem is szokott valamikor feszülni,de attól még teljesen bevált.én 6kor vettem be 1szer a tablettát és éjfél körül hánytam,semmi gond nem lett.ne legyél túl paranoiás
2009. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is túl komplikálod...

habár én is ugyan ilyen vagyok :D:D de, mióta 2 éve szedem és lám nincs probléma így 1 év után túltettem magam rajta... és vigyázok az ilyesmikre (másik gyógyszer, hányás, hasmenés)


amúgy a félnapos késés oka lehet ha hamarabb vagy később veszed be a gyógyszert nálam is ilyen volt.

Amikor régen szedtem este 10 kor mindig szombaton jött meg az is este :\

Aztán áttéretem 8 ra és lám pénteken reggel jön meg :) próbálom néha hamarabb bevenni mert, picivel hamarabb szokott jönni és megúszom az órai WC járást -.-' :D szóval nyugi

2009. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, nem jó a gyógyszer. Nekem is van mellfeszülés, ami csak a szünetben múlik el. Ez mellékhatás. Ami azt jelzi, nem jó a gyógyszer. Én még csak 3 levéllel szedtem be, még 1-gyel megpróbálkozom és ha nem szűnik, akkor váltok.

Amúgy tök mindegy, mikor jön meg, csak a szünetben jöjjön meg, ne a tabi szedés alatt!

2009. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!