Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kaptam mercilon tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kaptam mercilon tablettát. Ki mit tud róla mondani? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Életemben először szedek majd fogamzásgátlót, és ezt adta a doki. Kicsit félek a hízástól. De állítólag ezeknél már nem nagyon van erre esély. Van személyes tapasztalatotok?
2008. dec. 22. 17:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok olyan fiatal, 28 múltam.


ha tovább folytatjátok a vitázást az ultrahangról, mindenkit megultrahangozok:)

2008. dec. 23. 19:56
 12/15 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy egy alapos kivizsgálást követően írja fel az orvos! Vagyis kéne neki!

Remélem nem fogsz hízni tőle! (1. válaszoló voltam)

2008. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hat éve szedem a mercilont, most fogom abbahagyni, úgyhogy nekem hamarosan az utóhatásáról is lesz infóm, ha érdekel majd. Ami nálam tapasztalható volt: fejfájós voltam a szedése előtt is, de utána még jobban (migrénes, hányós és főleg a mensi hetében), libidó jelentős csökkenése, hízni egyszerűen nem tudtam mellette, sőt! A bőröm megszépült, bár nem voltam különösebben pattanásos, de a szedése alatt szinte nem is volt egy sem, több lett a folyásom, de nem kórosan, viszont a menstruációs görcsök szinte teljesen megszűntek, kis kellemetlen fájdalom és előjel volt csak meg. Az utóbbi hónapokban azt vettem észre, hogy egyre kevesebb a menstruációm mennyisége, szinte az első két nap is OB light flow-t elég használnom, annyira "elfogyott". Úgyhogy én abba is hagyom (nem a mellékhatásai miatt, babát szeretnénk majd), bár a dokim azt mondta, hogy ez az egyik legjobb gyógyszer, a nagybátyám is orvos, szerinte is, de én is sok mindent hallottam róla már, szóval kinél milyen tünetek jelentkeznek... remélem nálad semmi sem lesz! Ja, és nekem a hasraütéses felírás volt... irigylem azt, akit meg is vizsgálnak előtte, talán nekem is találhattak volna megfelelőbbet akkor. De én hittem az orvosnak, és lehet hogy másik mellett is meglettek volna ezek a tünetek. Ja és egy pozitívum: megnőtt a cicim! Remélem most nem fog visszamenni :-)
2008. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen utolsó válaszoló, nagyon kimerítő volt. viszont ha eltűnt a libidód, akkor megérte...?
2008. dec. 29. 16:08
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát érdekes, mert én akiket ismerek soha senkit az életben 1x sem küldött el semmilyen fu de hatalmas nagy hozzáértő orvos UH-ra egy gyóccerfeiratás miatt, de mind1, legyen igazad, h kell hozzá.. amúgy meg a cisztát anélkül is meg tudják nézni (jobb helyeken.. xĐ)...

És nekem is meg mindenki más ismimnek is például megtaláltál ált. egyből a megfelelő gyógyszert a nagy UH-d nélkül is.. xĐ


Bocsi kedves kérdező, de muszáj volt már leírnom neki, h igenis nem muszáj az UH..

De 1ébként én 1éve szedek mercilont és nekem semmi problémám vele, illetve talán a fejfájás igen, .. előtte is gyakori fejfájós voltam, de jóideje még gyakoribbá vált, és a házidokim mondta h lehetséges, h a gyógyszertől van.. de lehet, h egyszerűen migrénes fejfájásom van és akkor meg a gyógyszertől függetlenül lett a baj..

2009. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!