Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kaptam mercilon tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kaptam mercilon tablettát. Ki mit tud róla mondani? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Életemben először szedek majd fogamzásgátlót, és ezt adta a doki. Kicsit félek a hízástól. De állítólag ezeknél már nem nagyon van erre esély. Van személyes tapasztalatotok?
2008. dec. 22. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van! Én 3 hónapig szedtem, de abba is hagytam mert nagyon meghíztam tőle! A szexet sem élveztem tőle, így kénytelen voltam abbahagyni! :( Lehet a te szervezetedre másképp fog hatni, nekem ez a tapasztalatom!
2008. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
én is hiztam tőle, 10 hónapig szedtem csak
2008. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is első a mercilon tabi már 9 hónapja szedem. Semmi hízást nem tapasztaltam sztem egyén függő az egész (vagy van aki arra fogja hogy hízik :D) AZ első 2 hónapban fájt a fejem... de elmúlt :) szerencsére. Szerintem várd meg az első 3 hónapot. mellékhatások a tájékoztatóban benne vannak.
2008. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapig szedtem. Első hónapban kicsit csökkent a libidóm. A 2. hónapban teljesen rendbe jött, sőt.. ;) Viszont a 3. hónapban minden lehetséges tünet kijött rajtam. Erősebb görcsök, Mellfeszülés, hüvelyfolyás stb.. Visszamentem dokihoz, elpanaszoltam neki a dolgokat és írt föl másfajta védekezési módszert. Hüvelygyűrűt..
2008. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is három hónapig szedtem, de 6-7 kilot felszedtem..jó tudom lehet h bármelyiktől lehet, de kevesebbet. A fejem is fájt, valamint az első hónapban végig véreztem, a 3. ban a félidőtől. és persze a mellfeszülés. Úgyh íratok másikat.

Mások viszont dicsérik, szóval szerintem egyén függő, ki kell próbálni, melyik a jó.

Az orvosok sajnos sokszor nem jót írnak fel, mert nem kérnek vérvételt sem :S Ez is orvos függő :D

2008. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is szedtem, úgy egy évig. A libidómból alig maradt valami a végére, úgyhogy másikat írattam. Én utólag nagyon sok rosszat olvastam róla, ráadásul nekem csak amolyan "hasamra csapok" alapon írták fel.

Ha normális kivizsgálás (vérvizsgálat, májfunkció, uétrahang) után írták fel, nincs miért aggódnod.

2008. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
utolsó válaszadó, már nem azért..de, mi a frandcért kellene ultrahang a gyógyszerhez, nagyon okos vagy látom...vérvétel kell májfunkció ellenörzéshez, és vízeletvizsgálat..semmi más az égvilágon...UH majd akkor ha terhes vagy:)
2008. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi... megőrülök, ha én is hízom tőle... nemrég fogytam 15 kilót, és azt tartom...


rendes kivizsgálás volt, de nem vettek vért. a hízás úgy megy, hogy az embernek nagyobb az étvágya, vagy egyszerűen ugyanannyit eszik, és az anyagcseréje alakul át...?

2008. dec. 23. 03:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

offolni, fogok előre is elnézést.

Szóval fiatalabb lányokat igenis el szoktak küldeni uh-ra gyógyszerfelirás előtt a felelőségteljsebb orvosok. Engem is elküldtek. A miértemre meg az volt a válasz, hogy sok fiatalabb lánynak hiába van rendszeres vérzése, az nem biztos, hogy peteéréssel is párosul! Tehát azt nézik meg, ilyenkor, hogy van e a nőnek peteérése, illetve, hogy nincsen e cisztád.

A mercillionhoz amúgy nem tudok hozzászólni. Rajtam minden lehetséges vizsgálatot elvégeztek mielőtt a doki felirta volna a tablettát. Elöször mercilliont akart felirni nekem, kértem, hogy olyat irjon fel, amitől a mellek is nőnek egy kicsit, úgyhogy végül yadine-t kaptam.

2008. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Normális orvos igenis elküld uh-ra, mielőtt felírja, ahogy az előttem szóló is írta. Úgyhogy inkább Te gondolkodj el, hogy mit szólsz be, mielőtt tájékozódnál.
2008. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!