Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után felborul a ciklus?

Figyelt kérdés
Sajna nem vált be a fogamzásgátló. Első hónapban pár nappal előbb megjött. A következő hónapban 2 héttel előbb,de akkor borzasztó méh fájdalmam volt. Ülni sem tudtam. Nem jól voltam. Hívtam a dókimat, az ő javaslatára abbahagytam.KB egy hete éreztem, h peteérésem van. Most már görcsölök, puffadok ingerlékeny vagyok. Hétvége környékén kell megjönnie. Azonnal vissza áll a menzesz?
2022. aug. 29. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Bizony borul


Keress másik dokit aki körültekintéssel választ gyógyszert

2022. aug. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, mivel a fogamzásgátlók egy kamu ciklust csinálnak. Nincsen peteérésed közben, menstruációd (az csak megvonásos vérzés). Általában 3-6 hónap alatt rendeződik, de van akinek 6-18 hónap is kell. Ha elkezdesz megint gyógyszert szedni, akkor ha azt abbahagyod is ez lesz. Egyszer kell örökre elhagyni vagy örökké kell szedni. Úgy már nincs gond.
2022. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!