Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? Ti mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kicsit kínos ez a szitu nekem. Nem tudom mit tegyek. 20 éves lány vagyok a párom 25. Lassan 2 éve vagyunk együtt és még nem szexeltünk. Minden más már volt. Ez igazából miattam van, mert a családom elég vallásos(én azért kevésbé) és úgy neveltek,hogy a szüzességem őrizzem meg a házasságig. Mikor összejöttünk párommal ezt közöltem is vele és ő nagyon megértő is volt. Viszont mivel mint írtam én annyira nem vagyok vallásos elgondolkoztam rajta,hogy ezt nem tartom be. Mivel közeleg az évfordulónk jó ötletnek tartottam,hogy aznap közlöm ezt a párommal és végre megtörténhet. Ezért,hogy felkészüljek vettem egy doboz óvszert. Mivel pontosan nem tudom a méretét ezért neten kicsit utánna néztem a dolgoknak. Ott azt írták,hogy az átlag méret 52-56. Így igyekeztem ilyen méretet nézni. Sikerült is a vásárlás de amikor itthon jobban megnéztem igaz az volt ráírva,hogy 52 de a karikák közül amik rajta voltak a legkisebb méretűt jelezte és nem is az van rajta hogy normál méret hanem,hogy extra vékony. De egy másik 52-es méretű dobozán meg az volt,hogy normál. Teljesen összezavarodtam és most félek,hogy esetleg kicsi lesz rá. Ami tök ciki lesz ha mondjuk nekiállunk a dolognak és ott derül ki. Egyébként kibontottam kíváncsiságból a dobozát és így csomagoláson keresztül teljesen átlagos méretűnek tűnik. Arra is gondoltam,hogy mivel az évfordulónk napja úgy esik,hogy a menstruációm előtt egy pár nappal így meg mondom neki,hogy nem kell gumi csak vegye ki időben. Elég kicsi az esélye,hogy terhes leszek.

2022. aug. 5. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Próbálja ki ezt a méretet hátha jó
Ne használjatok gumit
Vegyél másik méretű gumit is
Mondd el neki előtte és vegyen ő gumit
Valami más
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Én semmiképp nem kockáztatnék a helyetekben. Esetleg vegyél másik méretből is, hogy legyen választék.
2022. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az extra vékony és normál a gumi falvastagságát jelöli. A vékonyban jobban érezni a nőt

mi lenne, ha nem csak így nyersen megmondanád neki, hogy lehet szex, hanem a doboz óvszert valamilyen módon neki ajándékoznád. Ez mégiscsak romantikusabb lenne és rögtön értené miről van szó. Másik előny, hogy így megkérheted, hogy otthon próbálja ki.


egyébként vallásról és szüzességről csak annyit, hogy régen sem tartották ezt be. Nagyon kevés nő ment szüzen férjhez. Titokban csinálták.

A másik, hogy ennek nincs igazi vallási alapja. Ezt nem követeli meg a vallás. Inkább a régebbi gyenge fogamzásgátlás miatt alakult ki, mint szokás. A nőket védték ezzel, hogy ne legyenek egyedülálló anyák

2022. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őő szerintem bìzd a sràcra , ő fogja tudni hogy milyen méret kell..vagy még neki sincs tapasztalata?
2022. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod a méretét? Semmi szexuális dolgot nem csináltatok még? Vannak amúgy olyan pakkok összeállítva, amiben eleve több méret van. Az nem jó, ha túl szoros, mert kínszenvedés lesz felhúzni (alapból is, de remegő kézzel meg még inkább), és könnyebben szakad. Amúgy vallás oké, megértem, de a szex a természet része, és látni fogod hogy nem kell túlmisztifikálni, és mint mindent azt is tanulni kell, egymáshoz csiszolódni (szó szerint is :D) Szóval hajrá!
2022. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!