Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónappal az esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónappal az esemény utáni tabletta után előfordulhat köztes vérzés? Sajnos 2x is kellett használnom előző hónapban esemény utáni tablettát. Tudom, nem szabad ilyen sokszor de muszáj volt. Lehet ettől?

Figyelt kérdés
Hónapok múlva is előfordulhat ilyen? Milyen hatásai lehetnek még? Szerencsére kb időben megjött a menstruációm. Kb 2 hete lett felhelyezve spirál attól is lehet? Vagy inkább az esemény utáni tablettától?
2022. júl. 28. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Ideje odafigyelned a szexre.


2. Az a minimum, ha egészségedről van szó, hogy felhívod a dokidat!... és nem gyakorizol helyette.


3. Legyél odafigyelőbb és felelősségteljesebb önmagadért első sorban.


30 vagyok, imádom a szexet. Párommal mai napig akár napi többször is huncutkodunk, de még sose kellett eseményutánihoz nyúlnom.

S ha bármi volt menszesszel azt az orvosommal beszéltem meg.


Inkább legyen potya köröd dokihoz, mintsem valami bajod.

2022. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!