Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem szabad a használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovátsi János kérdése:

Miért nem szabad a használt gumi óvszert lehúzni a WC-be?

Figyelt kérdés
Már millió helyen láttam leírva hogy a használt óvszert papírba csomagolva dobjuk a kukába, de ne húzzuk le a WC-be, azt azonban még sehol sem írták, hogy miért ne húzzuk le. Talán dugulást okoz? Vagy a kijutó spermiumok megtermékenyítik a szennyvízben található egysejtűeket és félig ember zigóták jönnek létre? Nem teljesen világos.
2016. aug. 22. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök egyértelmű: dugulást okoz.

A második meg remélem, hogy csak vicc.

2016. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Ja majd bedobom a csajom szobájába a szemetesbe, hogy az anyja másnap kihalássza.
2016. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ismeri a szennyvíztisztítás menetét,tudja a választ. A lényeg,hogy a vízben nem bomlik le és fennakad a szűrőn és ez még a jobbik eset. Tönkreteheti a szennyvízszivattyút is,ha a tengelyre csavarodva megszorul.
2016. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, dugulást okoz. Egyszer szexeltem egy pasival, aki mindet a wc-be dobta és volt amelyik le sem ment, hanem órákig még fent volt, hiába húzta le a wc-t vagy százszor... :D Magyarázhattam én neki, nem értett a szóból...
2016. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja nehezen megy le a kis g..i
2016. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, zigotak fognak spawnolni, es amikor megnonek, vissza fognak maszni a wc-n :D
2016. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tampont,betétet,vattát sem szabad lehúzni mert eldugul...
2016. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azęrt az is vicces lenne, ha apuka pici lányánál aludna a pasi, másnap meg dugulás miatt kiöntene a budi, aztán ott úszkálna a cuccos gumi a nappaliban ...hahaha!

Naná, hogy dugulást okoz.

2016. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam az ágy mögött van egy csomó xDD mindig oda dobom be.
2016. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek: IGEN, A MÁSODIK CSAK VICC.
2016. aug. 23. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!