Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már dolgotok olyan fiúval, aki úgy gondolta, hogy a fogamzásgátlás kizárólag a ti feladatotok? Mi lett a megoldás?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ilyet bottal se piszkálnék meg, nem hogy összejöjjek vagy lefeküdjek vele.

Olyan volt, hogy egy 1. randin szóbakerült a védekezés, és mondta hogy ő ugyan nem húz gumit, védekezzen a csaj, ha nem akar bajba kerülni. Gondoltam magamban ez is valami nagy trippertenyészet lehet, vagy mégrosszabb🤮

Nem volt második randi mert visszautasítottam.

2022. jún. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 De La Cruse ***** válasza:
100%

Az ilyen fiúk nem téged akarnak hanem egy numerát.

Vagy többet.

2022. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%
Én minden alkalommal a csajomra hallgattam, szerintem a védekezés kettőn áll, egyforma a felelősség. Volt olyan eset, amikor a védekezés fel sem merült, a csaj kijelentette, lehet nyugodtan bele végezni, nem lesz semmi gond. Más nő elvárta az óvszer használatát, bár tudtam, pesszáriuma van föltéve. A gumit évekig használtam, volt olyan eset is, hogy egyszerre kettőt húztam fel.Az egyiket a makkra, és ott feltekerve hagytam, a parterem nagy örömére, a másikat erre ráhúztam. Soha el nem szakadt.
2022. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!