Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más is tapasztalja ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja ezt a Caya-val?

Figyelt kérdés

Úgy 3 hónapja váltottunk óvszerről Caya pesszárimra. Spermicid géllel és megszakítással alkalmazzuk, biztos ami biztos. Kényelmes, aktus közben nem zavar, ő sem érzi. De minden alkalommal, egészen becsúszik a pesszárium felső fele. A méhszájamat mindig fedi, csak az a kis füle, amit alapvetően a szeméremcsontnak kell nyomni jóval bennem megy. Egy aktus alatt 2x-3x is a helyére teszem. Lehet hogy ez kockázatos lenne, ha elmegy bennem, nem tudom. Mindenesetre megszakítással jól működik.

Másnak is van hasonló tapasztalata?



2022. máj. 24. 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a méhszájsapkát használom, de nekem is ez vele a problémám, hogy mindig úgy érzem arréb csúszik. Lehet még csak nem vagyunk elég gyakorlottak

2022. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Azóta sikerült, hogy ne csúszkáljon el? Vagy így kell működnie?
2022. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!