Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már dolgotok olyan fiúval, aki úgy gondolta, hogy a fogamzásgátlás kizárólag a ti feladatotok? Mi lett a megoldás?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Halistennek nem. De ha ilyen lenne mehetne amerre lát
2022. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem, bár volt olyan aki sehogy se volt hajlandó gumit húzni, inkább teherbe ejt. Na azt dobtam, aztán mikor bekerültem egy hosszútávú kapcsolatba gyűrűre váltottam, annál kényelmesebb és biztosabb megoldás szerintem még nincs (az implantot kivéve, de azt ha jól tudom M.O-n még nem használják)
2022. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem.
2022. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Az a megoldás, hogy elküldöd a fenébe, de gyorsan!!!!


Ő lenne az első, aki lelépne és téged hibáztatna, ha összejönne egy baba....

2022. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt.
2022. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Több is. És a borzasztó az, hogy felnőtt, 40+ férfiak
2022. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerencsére nem.Ha lett volna mehet amerre lát.
2022. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére már az ismerkedés jóval korábbi szakaszában kiderül ha a fickó egy önző idióta pöts - így szóba sem kerül a szex, a fogamzásgátlás témaköre.
2022. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 marci91 válasza:
26%

Az a baj lányok hogy én személy szerint vagy gumi nélkül sexelnék vagy sehogy!

Nem azért szeretünk gumi nélkül sexelni mert mindenáron akadekoskodni akarunk hanem azért mert szar és nem érzel semmit 😅

Szóval az én kapcsolataimban simán működött az a dolog hogy vagy gyogyszert szedett a masik vagy más fogamzásgátló modszert alakalmazott annak érdekében hogy ne essen teherbe! Egy sexet élvezni kell es habgumit huzol fel akkor az olyan mintha zokniba lábat mosnál kb ! 🤷

2022. jún. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mint férfi,aki nem akar gyereket két dolgot tehetsz.

Segítesz a fogamzásgátló megvételében, vagy elkötteted magad, hogy még csak véletlenül se eshessen teherbe, mert ugye a szex teljes megvonásán kívül nincs igazán 100%-os módszer a terhesség kivédésére.

De amúgy 9-es, a kapcsolataidban te segítettél a nőknek ebben?

2022. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!