Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vaszektómiát bevállanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vaszektómiát bevállanátok?

Figyelt kérdés
Férfitársaim, 40 felett, vagy akár fiatalabbak, bevállalnátok a vaszektómiás műtétet, ha a párotok nem akarna fogamzásgátlót szedni, te nem szereted a gumit, a megszakítás sem megbízható, és gyereket mát egyikőtök sem akat.(már van)
2022. máj. 24. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, szívesen kimiskárollak!
2022. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dehogy is,inkább a gumi!

Az egyesnek meg üzenem,a miskárolás a nő ivárnal van,hímeknél herélés a neve.

2022. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem nőne vissza, mint ahogy sok esetben sajnos visszanő, illetve nem a hasüregbe ürülne utána a sperma, hanem valahogy meg lehetne szüntetni egészséges úton a termékenységet, akkor vállalnám, mert nem szeretnék gyereket.
2022. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2:

Herélés, ha kidobják a heréket...

Gondolkozz el.

..., de értettem,én is. ;)

2022. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem.

És ne mondd, hogy kés alá feküdni nagyobb macera, mint gumit húzni...

2022. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha pl előtte spermabankba lerakhatok egy vésztartalékok akkor simán bevállalnám 40 alatt is.

Nem kell a gumival szenvedni ráadásul a nőnek sem kell tabit szedni. Szóval én benne lennék

2022. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Mint ahogy bármilyen féle csonkitást, átalakítást, matricázást sem pártolok, ami egészségügyi szempontból nem muszáj
2022. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen esetben persze, simán.
2022. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Pontosan ebben a helyzetben vagyok és szerintem nemsokára meg is látogatok egy szlovák klinikát.

2022. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!