Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen jó módszer van fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó módszer van fogamzásgátlásra? Az óvszert nem szeretjük, tablettát sem szeretne szedni a barátnőm. Akkor mivel védekezzünk, szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 11:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

itt írták a megszakítást



Én ovulációs teszttel nézegetem minden nap a hormonszintemet (vizeletből), ami kimutatja, ha aznap vagy a rá következő 24 órában terhes lehetek. Hasonló elven működik,mint a terhességi teszt, csak ez a peteérést mutatja ki a pisiben található hormonokból,nem a terhességet!Persze mindemellett megszakítjuk a közösülést!Nekem eddig bevált...Sok ismerősöm használ hüvelykúpot, de én nem szeretem,mert büdös+elég macerás!Én a hüvelykúp mellett is alkalmaznék megszakítást!Egy a tuti, biztos módszer nincs!


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás


A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:28

2010. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nektek sanszosan a spirál a legjobb. Igen, nem ajánlják, mert ilyen meg olyan mellékhatások lehetnek (asszem amikor ki kell venni). Én is utálom az óvszert, de hát ez van. Szerintem szokjátok meg.
2010. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
alice_in_wonderland,mi az,hogy "legyen már eszünk b*sszátok meg"?Eddig is védekeztünk,ezután is fogunk,csak reméljük,hogy van ideálisabb megoldás.
2010. szept. 17. 14:14
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
Alice...Csak annyit (én írtam az ovulációs tesztet és a megszakítást), hogy a gumi kicsíp, anno irattam foggátló tabit (vérkép, vizeletvizsgálat minden) 2 szem után olyan szarul lettem,hogy majdnem kórházba kerültem...Nem szedtem többet, fél évig rendszertelen volt a peteérésem és pluszban petefészekcisztám lett, ami a mai napig rendszeresen visszatér!Nem a sima megszakításos módszert ajánlottam, csak kiegészítésként!Én örülök,hogy Te ezt biztonságosabban is meg tudod oldani, de úgy gondolom,hogy teljesen mindegy,hogy mit használsz, így is úgy is becsúszhat a baba!Tehát ha nem állsz készen egy gyerekre, akkor tartsd összezárva a lábaid, de ne másokat bánts! Inkább szülök 23 évesen egy babát még akkor is, ha a jelen anyagi körülményeim miatt ezt nem tehetem, minthogy soha többé ne lehessen,mert mint kiderült, annyira érzékeny a szervezetem,hogy ha évekig tabit szednék, utána elfelejthetném,hogy valaha is gyerekem legyen!A felelősség pedig nem ott kezdődik,hogy védekezel,mert 100%-os módszer nincs, hanem ott,hogy ha esetleg terhes leszel, vállalod a felelősséget a babáért!Úgy gondolom,hogy a lehetőségeimhez képest mindent megteszek azért,hogy ne történjen baj, de nem kell azért ilyen stílusban reagálni,mert nem vagyok tabi szedő+gumis!
2010. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
11:51!!! Nekem nem gépem van,mert az nem a legolcsóbb, hanem szimpla tesztem!45 Ft darabja kb...
2010. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó! Komolyan 45 Ft darabja? Hol veszed? És mi ennek a pontos neve? Bocsi hogy itt írok, de nem tudok e-mailt küldeni.
2010. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyébként én is azért választanám ezt a védekezést, mert én is nagyon megjártam a tabival, fél évig szedtem, de nagyon kellemetlen mellékhatások alakultak ki, ráadásul mióta abbahagytam a vérzésem van hogy hónapokig késik. Nem értem valaki miért szólja le azt aki nem gumival vagy tabival védekezik, mikor gőze nincs arról hogy mik az okok. Az ilyen kitörésekkel, csak a saját intelligenciáját minősíti.
2010. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A V*tera aukciós oldalról rendelem,mert a gyógyszertárban nagyon drága...Eredetileg arra való,hogy megtudd,hogy mikor van peteérésed, tehát mikor tudsz babát csinálni, de ezáltal azt is megtudod,hogy mikor nem lehet babád!A megszakítást mindenképp ajánlom mellé...Meghát ez sem 100%-os...lipizzlipizz eladó megbízható, nekem utánvéttel is szokott postázni, ha megkérem!
2010. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Meg is találtam, persze én is úgy gondoltam hogy megszakítással :)
2010. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Neh szexeljetek. Ez a legbiztonságosabb védekezés :D
2010. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!