Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a fekete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a fekete intense durexről?

Figyelt kérdés
Fekete intense durex, amely bordázott és bizseregtet/hűsít. A barátommal most feküdtünk le először, és ezt használtuk. Mik a vélemények?
2022. máj. 6. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te most használtad, akkor kellene róla véleményed legyen, nem?

Amúgy számomra nagyon fura szaga van (a guminak) és csak akkor érzem, ha megfogom. Amúgy semmi plusz érzést nem ad számomra. Sőt, párom mondta, hogy neki kicsit meleg és ennyi.. Egyébként most nem is tudom, hogy hogy milyen fajták vannak, de van az Orgasm (?), ami pedig fokozza az orgazmus intenzitását (vagy fogalmam sincs mit akar), de ezek számomra mind egyformák. Az extra safe az, ami nagyon rossz a vastagsága miatt, mert kb nem is érzem. Úgyhogy ennyi, nem tudom van-e jelentősebb különbség köztük, vagy csak én vagyok érzéketlen.

2022. máj. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van is róla véleményem, csak mivel nincs túl sok tapasztalatom, és ezt a fajtát eddig nem igazán ismertem, emiatt voltam kíváncsi mások tapasztalataira:)
2022. máj. 6. 07:37
 3/4 anonim ***** válasza:

A bordázottakról a véleményem hogy nem szeretem. Extra élményt nem nyújt, cserébe viszont jobban ki tudja dörzsölni.

Ha nektek bejött akkor egészségetekre :)

2022. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőre talán nem a legjobb döntés. Nekem volt olyan pasim akivel ezt vagy mkásik bordázottat használtuk és nagyon kellemes volt. Aztán egyszer egy sima gumit húzott fel, meg gumi nélkül is... nulla volt a srác. Rákellett jönnöm, hogy csak a gumi bordái miatt jó, az izgatta a G pontom környékét.
2022. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!