Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Miraculous...

Melyik a kedvenc Miraculous Special/Miraculous World részetek? (A véleményeteket válaszban fejtsétek ki!)

Figyelt kérdés

Kezdem én:

Igazából a Christmas Specialnak lenne szerintem a legjobb hangulata,de nagyon csalódott voltam mikor kijött ugyanis eredetileg azt is 52 percesre ígérték mint a többit. Nem beszélve arról hogy szerintem az egy ritka összecsapott rész lett, és tartalmilag szó szerint semmi említésre méltó nincsen benne. A New York az már más tészta, kellemesen csalódtam benne, tele volt fanservice-el amit a rendes sorozatba amúgy nem tehettek volna bele. (Bár Marinettere nagyon pipa vagyok azért a jelenetért mikor elmegy Adrien ő meg csak ott tétovázik) A robotcsajos vonal viszont nem tetszett, szerintem tehettek volna inkább igazi embert bele. A Shanghaiban Fei karaktere nagyon tetszett, de szerintem ez ugyancsak egy kicsit összecsapottabb rész,olyan volt mintha minden random dolgot beleraktak volna, ami csak eszükbe jutott. A Gabriel vonalat nem tudtam benne mire vélni, hiszen a felesége csak 1 éve (plusz-minusz pár hónap) halt meg. De akkor mégis mi a fenére kellett neki 15 éve a Prodigius? (Hiszen akkor Marinette és Adrien még nem is éltek, vagy csak pelenkában totyogtak,arról meg nincs infónk,hogy a közelmúltban lett volna Párizsban hordozója a Katica/Fekete Macska talizmánnak) A történet egyébként eléggé logikátlan és több sebből is vérzik néha.


Ezek alapján a New York szerintem a legjobb



2021. jún. 7. 18:51
A kérdező szavazást indított:
Christmas
New York
Shanghai
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

New York! Fantasztikus az a rész, nagyon jól van megírva és kidolgozva, minden másodpercét élveztem. A második része egy érzelmi hullámvasút, mindig bőgök mikor Adrien visszakapja a gyűrűt.


A karácsonyi aranyos, de nem lett a kedvencem.


A Shanghai nagy csalódás volt. Egy olyan semmilyen történet, ami akármelyik mesében akárkivel megtörténhet. Plusz kevés a macska.

2021. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A shanghai-t nem nagyon értem. Főleg azt a talizmánt. Szerintem az felesleges bele. Egyre inkább azt érzem hogy a mellékszereplők nagyobb figyelmet kapnak mint egyes főszereplők pl. Macska.

A New York az Adrien marinette pillanat miatt nagyon jó volt.

2021. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is a New York, már csak a fanservice miatt is (kedvenc jelenetem mikor katica macska nyakába ugrik a végén... "I cannot be Ladybug without him...") - és igen, nagyon jól össze van állítva, minden részlet a helyén van.


A Shanghai oké volt, de nekem nem tetszett annyira. Nem volt Miraculous hangulata, Fei pedig egyáltalán nem volt szimpatikus.


A Christmas hangulatos volt, bár jobb lett volna egy kidolgozottabb sztori.

2021. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nekem is a New York special a kedvencem. Izgalmas volt (főleg a csatornás jelenet) és aranyos is. Volt értelme, meg szerintem tanulsága is.

A Christmas epizód számomra olyan volt, mint egy egyszerű rész. Semmi különleges nem volt benne, rövidke volt, de nem rossz csak átlagos. Viszont nagyon jó, hogy megmutatták benne Adrien karácsonyát. Az epizód inkább róla szólt és az érzéseiről, ami tetszett.

A Shanghai special az én szememben is egy csalódás. Alapból már azt sem értettem, hogy Marinette miért ment csak úgy Adrien után Shanghai-ba (mert nyilvánvaló, hogy csak miatta ment), Macskát szinte teljesen kihagyták belőle, és az sem tiszta, hogy Halálfej hogy nem sejti, hogy Marinette Katica. Hiszen ott volt Marinette Párizsból, majd hirtelen megjelent Katica is, nekem ez egy kicsit feltűnő lenne.

2021. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!