Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem lesz sok még három évad a...

Nem lesz sok még három évad a Miraculous-ből?

Figyelt kérdés

Ahogy láttam a hetedik évad is be van tervezve. Gondolom csak a végén derül ki, hogy kik is ők a maszk alatt, vagyis még nagyon távol vagyunk ettől.


Szeretem, de én szerintem sok lesz az a három évad és nagyon elhúzott lesz. Mondjuk ennek az évadnak is izgatottan nézem a részeit.


Nektek mi a véleményetek erről?



2021. jún. 5. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában ez történik, ha valamiben pénz, profit van. :|


Remélem, hogy normálisan megcsinálják, és új dolgokat vezetnek be, nem csak a jelenlegi sémáról húzzák le a hetedik bőrt.


És azt is remélem, hogy Cicus visszatér a főszerepbe (bár attól félek, hogy ez hiú ábránd).


Ami azt illeti, a reveal megtörténhet a 4. vagy 5. évadban is, és aztán valami más téma lesz (pl utazás, felnőttkor...) Nem muszáj a sorozat végére kitolják.

2021. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most még szívesen újranézem a sorit, de igen, attól tartok hogy túlhúzzák a pénz miatt.


Szerintem visszatér és reménykedek abban, hogy oka van a történet szempontjából annak, hogy háttérbe szorult. Csak úgy ennyire nem maradhat ki a részekből.


Igen ez igaz. Bár lehet kockázatosnak tartanák, hogy egy ennyire új téma legyen, de kiderül.


Mindenesetre picit aggaszt, hogy még ennyi részt és évadot terveznek, nem jó az ha nagyon elhúznak egy sorit a pénz miatt.

2021. jún. 5. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt arról van szó, hogy a készítő 7 évadra vázolta fel a sztorit, annyira van ötlete. Valószínűleg nem lesz több, de persze sosem kizárt, hogy a pénz miatt még többet kérjenek tőle (persze akkor sem garancia, hogy többet fog kitalálni, lást a Gravity Falls esetét. Gigasiker volt, de a készítő nem hallgatott a fejesekre és ott fejezte be ahol akarta).
2021. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az igazat megvallva, szinte minden rész egy az egyben ugyanaz:)

szóval az ötletből nem fognak kifogyni.

halfej meg kitartóbb mint a prérifarkas :D


de azért minden évadban bedobnak vmi új dolgot, hogy érdekes maradjon.

pl ez a kínában játszódó új rész egész jó lett.

2021. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudatosan építette/építi fel a készítő.


Az első évad alapozás, bemutatja a fő és mellékkaraktereket.

Másodikban fejlesztette őket, szerelmi riválisokat hozott be.

3-ban új gonosztevő (Mayura), fejlődött Katicáék és Halálfej képessége is, továbbá összehozták Marit és Adrit a rivalisokkal.

4-ben tovább emelték a lécet: Mari lett az őrző, bevont valakit a titkos életébe, és, csak spekulálni tudok, de szerintem az évad végén leszámolnak Gabriel-lel és új Halálfej lesz.

A kövi évadról pedig annyit tudunk, hogy kimozdulunk Párizsból egy világkörüli útra.

2021. jún. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akàr 20 èvadot is csinàlhatnak. Ami lènyeg az a pènz sajnos (ne gondoljatok komolyan a 20 èvadot)
2021. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt nem az a lényeg :D Ez nem egy lélektelen Cartoon Network mese
2021. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!