Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta bevétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta bevétele utána lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés

Ma kéne elkezdenem szednem a fogamzásgátlót, mivel ez az első napja a menstruációmnak. Sosem szedtem még ezelőtt és sok dologtól félek is ezzel kapcsolatban. Viszont az aktuális, fő problémám az lenne, hogy a mai nap, pár óra múlva megyek a barátaimmal bulizni, születésnap alkalmából és szinte biztos hogy az ivászat sem fog kimaradni a dologból. A kérdésem az lenne, hogy ha bevettem a fogamzásgátlót (életemben először) akkor az ha alkoholt fogyasztok lesz rá hatással? Vagy alkohol fogyasztás után vegyem be?

Tudom hogy nagyon hülye kérdés és lehet felesleges is, de úgy érzem jobb ha megkérdezem.

A válaszokat előre is köszönöm ❤️



2022. ápr. 14. 11:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Nekem írta a betegtájékoztatóm, hogy ha nem fogyasztasz hirtelen nagyon sok alkoholt akkor fogyaszthatsz szeszes italt (Lindynettét szedek)
2022. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

9-es, a korábbi válaszod így szólt: ok, neked meg legyen szép gyereked.

Ezt nem tudtam mire vélni és szerintem jogosan. Ha nem tudsz a feltett kérdésre érdemi választ adni, csak egy rosszindulatú megnyílvánulást produkálni, akkor teljesen felesleges az egész, nem gondolod?

Egyébként, amit az utolsó válaszodban kifejtettél, az semmennyire nem kapcsolódik az előző jó kívánságodhoz.

2022. ápr. 15. 10:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!