Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy mikrore...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy mikrorepedés legyen az óvszeren?

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
mikrorepedes bazdmeg… o anyam.
2022. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Repedés max. merev tárgyakon van, gumin, rugalmas anyagon nem igazán 😂

Ha lejárati időn belül van ÉS megfelelően lett tárolva (pl. nem hagytad a 80 fokos kocsiban nyáron, nem hajtogattad a farzsebedben 500x hogy megsérüljön a külső csomagolása) akkor semmiféle rés, szakadás nincs rajta.

Mikroszakadás amúgy sincs a gumin, ahol kiszöknének a katonák. A gumi ha szakad akkor szakad teljesen.

2022. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Elképesztő, hogy ilyen baromságok miatt aggódtok😂😂
2022. márc. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Sajnos nem baromság. Óvszeres védekezés mellett estem teherbe...Évek óta így védekezünk, a párom nagyon jól tudja hogy kell használni, nem volt lejárva,jó helyen volt tárolva, nem szakadt el (azt észre vettük volna, mindig ellenőrizzük előtte/utána is)...

2022. márc. 22. 08:00
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Gyógyszer...

A barátod is sokkal jobban fog szeretni. Vacakolni mindig ezzel a szar gumival éjjel nappal. Mindig legyen nálad, felrakni, leszedni, kukába tenni agyrém.

Este megkívánod ki kell kelni az ágyból, hogy felvedd a gumiabroncsot?

Hamarabb megkívánom a jobbkezem, mint gumival szarakodni...

Baromi elavult megoldás.

2022. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Betegség miatt nem szedhetek gyógyszert, éppen ezért volt ez a legjobb megoldás, hiszen semmilyen káros hatása nincs hormon stb. Sajnálom, ha te nem szeretsz vacakolni, nekünk jó volt eddig...

2022. márc. 22. 14:47
 7/12 anonim ***** válasza:
ennyi esszel inkabb gazdalkodj okosanozzatok szex helyett.
2022. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak egy egyszerű kérdést tettem fel...hálistennek eddig nem kellett ilyenen gondolkodnom, de mivel egyértelműen szakadt ki az óvszer és én mégis teherbe estem mégis mire gondoljak??! Köszönöm a kioktást!
2022. márc. 22. 15:35
 9/12 anonim ***** válasza:

#6 így már érthető, ne vedd fenyegetésnek az írásomat.

Nincs sok esélye a szivárgásnak, mivel leggyakrabban elszakad teljesen inkább. Magad megnyugtatása érdekében tesztelni úgy tudod, ha van egy kis gyanúd, hogy használat után vízzel feltöltöd majd törlőkendőn végiggörgeted és figyeled, hogy hagy-e nyomot.


#5 voltam

2022. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves #9!


Köszönöm szépen a hasznos segítséget és a megértést is!

2022. márc. 22. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!