Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely alatti mikrorepedések...

Hüvely alatti mikrorepedések lehetnek hüvelyi gombás fertőzéstől?

Figyelt kérdés

szeretkezéskor mikor a párom behatol olyan mintha mikrorepedések keletkeznének a hüvelynyílásnál. ha bent van már nem fáj, csak a bevezetó út. Ha két szeretkezés között eltelik egy nap, akkor kicsit jobb. de ha két nap egymásután szeertkezünk, akkor sírni tudnék és megmarad a fájdalom későbbre is. olyan, mint amikor papírral megvágod az ujjad. nektek volt ilyen, ez a gombával függ össze, vagy mással? Most pl elkezdtem a gyógyszeres kúrát, barátommal 1 hétig nem találkozunk és mégis kialakult megint.

Mit gondoltok?


2010. jún. 26. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
linkelj be egy képet úgy könnyebb eldönteni
2010. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hogy látod a MIKRO repedést?
2010. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A mikro az egy jelző szó, hogy nagyon picike, de látni. Egyébként maga a repedés piros!!
2010. jún. 26. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Eészen biztos, hogy fertőzéstől van. Menj nőgyógyászhoz és a párodat se felejtsétek el kezelni!
2010. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyen velem is volt!!!! és égő érzést kelt.. kellemetlen én még gyerek vagyok.. anyukámnak se szoltam róla és orvoshoz se mentem.. batrafen oldattal tüntettem el..(= iszonyat érzés de hatásos.. és még intim kapcsolataim sincsenek.. szóval valami retkes WCbe szedhettem össze!
2010. jún. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ugyan ez van nálam is:s én már régóta szenvedek vele, a dokik gombát mondanak, de nem akar elmulni, most canesetent használok(tabletta,krém) de ha jó a fent emlitett oldat akkor kipróbálom!

egy elkeseredett lány

2010. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!