Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » LifeStyles Skyn óvszer első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LifeStyles Skyn óvszer első alkalomra?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel mindketten tapasztalatlanok vagyunk. Mennyire ajánlanátok ezt az óvszert az első alkalomra?

Egy másik kérdés (lehet, hogy hülye kérdés, de nincs tapasztalatom ilyesmiben és inkább kérdezek hülyeséget, mint hogy vmi rosszul süljön el :D):

Óvszerekből különböző méretek vannak? Ha igen honnan tudom, hogy mekkorát vegyek?


2010. szept. 12. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

1. szerintem inkább először durex mert LifeStyleről már halottam rosszat, mi már fél éve élünk nemi életet és durex 1x se szakadt ki (semelyik).

2. vannak különböző méretet de őszintén megmondom mi nem nézzük a méretet és eddig mint jó volt XD

2010. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszerek, amiket a boltban kapsz, normál méretűek, és elég jól tágulnak, szóval ezzel nem lesz gond :) Viszont nézd meg, mert van olyan, amire rá van írva, hogy extra méret, ez valószínűleg nem fog kelleni :) Esetleg vehetsz érdesítettet is, de helyedben maradnék először a simánál :) Utána majd lehet variálni nyugodtan ha már ismeritek egymást kívül-belül :)


Szerintem mindenképpen síkosítottat vegyél (egészen biztos jó élmény legyen a lánynak :) ), illetve valami márkásabbat :) A rosszabbak sem szakadtak nálunk még el sosem, de akkor egész biztosan nem kell izgulni, az a legbiztosabb :)

2010. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan lehet Lifestyles Skyn az elsőnél, nagyon vékony, latexmentes és többet fogtok érezni. :)

18/L

2010. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mehet. De felsőoktatási gólyacsomagban kaptad? xD
2010. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Nem, nem gólyacsomagban volt XD Azért érdeklődöm, hogy milyet vegyek :P
2010. szept. 12. 18:03
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem jó a LifeStyles, a Durex szerintem nem annyira jó, mert sokszor rosszul van felcsavarva és nagyon nehéz felhúzni, pláne ha nagyobb a szerszámod... Egyébként igen, vannak méretek, de nem sokat számítanak, mert mindegyik jól tágul. Nekem mégis a LifeStyles volt a legkényelmesebb.
2010. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Mi is azzal csinálltuk először. Én kétszer mentem el, barátom pedig a végén. Állítólag nagyon jól érzett mindent, nem szakadt ki. A méretről fogalmam nincs, bocs. 18L
2011. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!