Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Slinda-t szedek és nem jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slinda-t szedek és nem jött meg,ti jártatok így?

Figyelt kérdés
1 hónapja szedem,ebből 1,5 hete vérzek egy kicsit nem annyira mint amikor menstruálok,olvastam hogy ez mellékhatás viszont most kellett volna megjönnie és még mindig semmi csak az a minimális vérzés.. ti is tapasztaltátok ezt?

2022. febr. 16. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Abban az egy hétben kell valamikor megjönni, ha nem jön meg keresd fel a nőgyógyászod.
2022. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban bármi normális, idő kell, mire átáll a hormon rendszered. Ha a szünet alatt nem jön meg, akkor sincs gond, szedd tovább előírás szerint.
2022. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is a legfontosabb. A fogamzásgátló megszünteti a ciklust. Szóval sose lesz olyan menstruációd, mint előtte, mivel az a vérzés megvonásos vérzés. Peteérés pedig nincsen. Az első 3 hónapban folyamatosan vérezhetsz, de az is lehet, hogy nem lesz soha vérzésed. A hormonok ilyen hatással vannak az emberre.

Ha rendes kivizsgálásod volt: hormonvizsgálat és megnézték, hogy nem vagy-e trombózisra hajlamos, akkor ne aggódj (utóbbi fizetős, de lehet az életed menti meg, hogy előre tudod és akkor nem szeded). Viszont ha ezek nem voltak meg, akkor keress egy normális dokit, mivel így veszélyes szedni.

Az első időszakban próbálj meg odafigyelni a súlyodra. Hetente mérd. Sokan nagyon durván meghíznak tőle. Nem 1-2 kg-ról beszélek. Én 3 hónap alatt úgy szedtem fel 20-at, hogy diétáztam, mozogtam. Gyakori mellékhatás a nemi vágy csökkenése és a hüvelyszárazság. Na meg ugye vérrögképződést tud okozni. Szóval csak tudatosan érdemes szedni.

2022. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!