Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A megszakításos módszer miért jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakításos módszer miért jó?

Figyelt kérdés

Nagyon tájékozatlan vagyok ebben a témában, soha nem "védekeztem" így, nem is hallottam erről sokáig, aztán meglepve tapasztaltam, hogy mennyien alkalmazzák. A szexben nem a beleélvezés amitől kiteljesedik az egész? Jobb gumi nélkül nem elmenni a nőben, mint gumival igen?

(lány vagyok, biztos látszik a kérdésből)


2022. febr. 10. 10:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
12%

amúgy itt nagyon sokan vehemensen üldözik a megszakítást, miközben a gumi sem 100 %, előfordulnak "balesetek"

a 100 % megközelíthető, ha többféle módszert kombináltok

a tökéletes 100 % az, ha nem szexelsz.

2022. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11: semmi sem 100%. De nem mindegy, hogy 99, 90, 80, vagy 50... Sőt még az sem, hogy 99 vagy 98.
2022. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem hatékony módszer. Az előváladékban is előfordulhat hímivarsejt.


Viszont én imádom, ha a párom bennem élvez el (kondomot használva, of course, mert nem akarok gyereket), és ő készséggel meg is teszi. Ügyesen csinálja. Volt korábban olyan párom, aki teljesen visszafogta magát olyankor (ez szörnyen kiábrándító volt), míg a mostani nagyon keményen "a méhemig tolja", amikor élvez (nagyon izgató egy ilyen kefélés).


Amúgy nyilván a gumi már egy akadály, nem olyan az érzet, de biztos vagyok benne, hogy meg lehet szokni. Nem ér annyit a megszakításos, meg az ondótörölgetés, hogy aztán becsússzon egy gyerek, ami elcseszi az ember életét, HA valaki esetleg rohadtul nem vágyik ilyesmire.

2022. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Erre voltam kívácsi, ez az amit sose fogok átérezni, hogy a gumi tényleg annyit ront-e a minőségen, hogy megérje cserébe a vége előtt kihúzni.
2022. febr. 10. 11:09
 15/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem jó módszer a megszakítás. Különösen akkor, ha közvetlenül élvezés előtt veszi ki a pasi.

Ha meg akarod élni, milyen ha beléd élveznek, és nem akarsz gumit használni, meg fogamzásgátlót szedni, akkor még mindig sokkal jobb módszer ha gélt használsz szex előtt. Hormonmentes, és kb akkora a biztonsága, mint a gyógyszernek vagy az óvszernek.

2022. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem jobb. Én sem értem azokat, akik ezt választják. Pont a végkifejlet előtt abbahagyni és még erre figyelni is az aktus közben? Érdekes, nekem jó volt a gumi, aztán amikor már tartós kapcsolatom volt, akkor a fogamzásgátló.
2022. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

16

Nem mondom,hogy rossz gumival csinálni de hosszútávú kapcsolatban unalmas néha. Fogamzásgátlót szedné a párom,de én nem nagyon akarom hagyni, nehogy valami hosszútávú kárt szenvedjünk vele, pláne hogy lesz majd tervben gyerek is .

2022. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
32%
Én nem viselem el a gumit.. Csak olyannal fekszek le akivel kölcsönös a bizalom.. Én bízom benne, hogy nem fertőző ő bízik bennem hogy nem is vágom tele.. Soha nem volt még szerencsére semmilyen probléma senkivel annak idején próbálkoztam a gumival első egy két lánynál de maszatolás volt nem szex.. Úgyhogy összehasonlítási alapon fényévekkel jobb gumi nélkül mint azzal.. Viszont amennyivel jobb annyival rizikósabb is.. Személy szerint nekem megéri inkább az utolsó másodpercekben kihuzni mint előtte végig kínlódni (vagy megy vagy nem)
2022. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
37%

A guminál ezerszer jobb. Csak ugye a pearl indexe nagyon szar sajna. :D

Ha jó vagy matekból akkor a naptár módszer is jó. :)

2022. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
44%

#18: de ugye tudod, hogy kizárólag a vakszerencsének köszönheted, hogy nem lettél még apa? :)

Ha nem, akkor baj van...

2022. febr. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!