Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A megszakításos módszer miért jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakításos módszer miért jó?

Figyelt kérdés

Nagyon tájékozatlan vagyok ebben a témában, soha nem "védekeztem" így, nem is hallottam erről sokáig, aztán meglepve tapasztaltam, hogy mennyien alkalmazzák. A szexben nem a beleélvezés amitől kiteljesedik az egész? Jobb gumi nélkül nem elmenni a nőben, mint gumival igen?

(lány vagyok, biztos látszik a kérdésből)


2022. febr. 10. 10:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem jó, rizikós, nem biztonságos.
2022. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

"A szexben nem a beleélvezés amitől kiteljesedik az egész?"

de igen, csak nem szeretném, hogy a kiteljesedés sztori egy kis trónörökös gyarapodásával folytatódjon

2022. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
amúgy évek óta gond nélkül alkalmazom. de fiataloknak nem ajánlanám, mert egyrészt nem tudhatod magadról, nem vagy-e abban az 5 %-ban, akiknek az előváladék is elegendő spermiumot tartalmaz a teherbe eséshez, másrészt tökéletesen tudnod kell kontrollálni magad.
2022. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%

Troll kérdés. Ha nem, és tényleg lány vagy, akkor nagyon buta. Ennyire tájékozatlanul és éretlenül nem lenne szabad szexelned.

Csak azok használják, akik nem tudják, mennyit kockáztatnak, vagy akiknek nem gond, ha becsúszik egy baba. Mert az egyik legkevésbé hatékony védekezési módszer.

2022. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem, de a legkevésbé biztonságos módszer. Most a kérdés nem arra irányul, hogy jobb-e, mint sehogy nem védekezni, hanem hogy mitől jobb, mint rendesen védekezve elélvezni?
2022. febr. 10. 10:56
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Semmivel nem jobb. Sokkal kockázatosabb, és ráadásul a férfinak is rosszabb.

Mellesleg a 4-es tökéletesen leírta, nem is értem, kik azok, akik tudatlanságukban lepontozzák.

2022. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

"Most a kérdés nem arra irányul, hogy jobb-e, mint sehogy nem védekezni, hanem hogy mitől jobb, mint rendesen védekezve elélvezni?"

attól jobb, hogy semmiféle eszköz vagy gát nem akadályozza, hogy érezzük, élvezzük egymást, ugyanakkor nincs a párom telenyomva mindenféle hormonnal. ezért nem nagy ár beáldozni a punciba élvezést.

2022. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Ja, értem. Furán tetted fel a kérdést, de akkor én (mi) értettem félre.

Nyilván nagyobb élvezet beleélvezni, mint kivenni és úgy elmenni.

Ha gumi van rajtam, akkor is jobb beleélvezni.

A megszakítást azért választják sokan, mert úgy jobban érzed magát az aktust. (és igen: nem biztonságos a megszakítás! Ne tedd)

2022. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Orosz rulett,az a legjobb ha a nő szed tabit.Nem mindig könnyű ám kontrollálni,olyankor olyan izgalomban van az ember ,hogy könnyen elsülhet a nőben is.
2022. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem jó, de ez van. Mi például azért "kényszerülünk" rá,(komoly kapcsolatban)mert a gumi sok év után elég ingerszegény közeg, fogamzásgátló szedését meg elvből kizártuk, így marad ez néha. De csak kicsivel mensi előtt-közben-és után szoktunk játszani a tűzzel, amúgy marad a gumi, meg néha szórakozás a hátsó bejáraton
2022. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!