Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen márkájú óvszer az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen márkájú óvszer az ajánlott a 20/6 cm-es péniszemre?

Figyelt kérdés
Tapasztalat alapján milyen márkájú/típusú az ajánlott erre a méretre? (20 cm hosszú, 6 cm vastag). Van több fajta is, viszont nincs tapasztalatom velük kapcsolatban.
2022. febr. 9. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk meg nincs tapasztalatunk a 20 centis farokban. Tedd vissza szépen és menj el boltba és érdeklődd meg (csomagra rá van írva, hogy extra size)
2022. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak a pélód méregeted és annak reklámozásából vársz nőt másban sem lesz tapasztalatod amihez óvszer kellene... Egyébként ahogy az #1-es írta, minden márkán ott a méret, extra size és kész.
2022. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, nyilván a fogamzásgátlás topikban fogok a faszra húzható nők hadából válogatni... Mi lenne, ha inkább a kérdést olvasnátok el részletesen, ahelyett hogy a személyes frusztrációtokat hányjátok ide nekem.


Ezerféle óvszertípus van. Szeretnék választani egy ajánlott minőségűt. A méretemből adódóan be vagyok korlátozva bizonyos keretek közé és a márka szempontjából szeretnék tanácsot kérni attól, aki hasonló cipőben jár. Bár még mindig nem értem, miért is kéne megmagyaráznom magam...


Számolni én is tudok. Nyilván 60 mm átmérőjűek között kell keresnem. A kérdés már, csak az, hogy melyik.

2022. febr. 9. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nézd, az óvszerek elég rugalmasak. Olyan sokféle méret nincs. Kísérletezz. Mindenkinek más a jó. Pl. néha én is a extra nagyot veszem, mert bizonyos márkáknál a "sima" már szorít.
2022. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
uristen de szexi lehet a péniszed
2022. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Pentothal 💪🏻
2022. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
A Mysize 69 es méretű óvszert ajánlom. A netről tudod megrendelni, közepesen vastag, nem hiszem, hogy szorítani fog. A 64 es szerintem kicsi lesz.
2022. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mysize 72
2022. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
milyen szép nagy lehet :)
2022. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Közben Redditen is találtam egy olyan kalkulátort, ami a méret beírása után ajánl a különböző kategóriákból.


Itt a link, akinek hasznos lehet: [link]

2022. febr. 11. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!