Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mennyire oké? Lehetséges?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire oké? Lehetséges? Mennyire ajánlott?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, az elsőt nem szeretném óvszerrel, hanem fogamzásgátló tablettát szeretnék szedni.
2020. szept. 27. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges
2020. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Battyogj be orvoshoz és kérd az orvost, hogy írjon fel tablettát.

Nekem fontos volt az elsőnél a gumi. Anélkül nem tudtam volna elengedni magam.

2020. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

De nem érdemes. Az elsőnél egy elég beállt, zârt rendszert bolygatsz meg. Jobb elkerülni a fertőzésveszélyt.

2020. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül lehetséges. Elmész a nőgyógyászhoz és megbeszéled vele milyen készítményt ajánl, ajánl-e jelenleg egyáltalán. Amúgy is vényköteles szakorvosi (nőgyógyászati) szakvélemény nélkül nix recept.

Annyit tennék hozzá, hogy ne össze-vissza szedd, ha elkezded szedni akkor már kúraszerűen kell folyamatosan (hacsak nem jelentkeznek mellékhatások).

2020. szept. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És szerintem legalább egy hónapig szedd az első szex előtt. De gondolom az orvos majd elmondja.
2020. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első gumi nélkül történt, sokkal jobb volt a páromat érezni, mint egy gumidarabot. Azóta sem változott a helyzet.
2020. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6os.. nem tudom te milyen gumit használsz, de egyeltalán nincs "gumidarab" érzés egy jó gumival. Nem is igazán tudom megmondani mikor van mikor nincs
2020. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Bárki bármit mondhat, mérföldekkel jobb nélküle. Nekem is, páromnak is.
2020. szept. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neked lehet, utolsó. Mi most nélküle vagyunk, készül a baba.

Más érzés, de mégcsak azt se mondanám, hogy jobb. Van benne egy plusz intimitás, ez lelki téren előny. Ennyi

2020. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!