Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párcserénél milyen védekezési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párcserénél milyen védekezési mód ajánlott?

Figyelt kérdés

Párcserére készülünk egy ismerős párral. Az én párom szed fogamzásgátlót, de a másik lány nem.

Fiúk, engednétek, hogy ebben az esetben a másik srác óvszer nélkül legyen a pároddal?

Lányok, ti engednétek, hogy gumi nélkül legyen bennetek a másik srác?

(megbízhatóak, szóval fertőzéstől nem félünk)


2020. dec. 20. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Miért rájuk van írva hogy nincs semmi bajuk?

Legalább arra lenne eszetek hogy nem szedtek össze semmit...

2020. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1, igen, rájuk van írva. Neked meg legalább arra lenne eszed, hogy nem kommentelsz ha közöd sincs a dologhoz...
2020. dec. 20. 15:28
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk csak egy ismerős pár van, akikkel rendszeresen találkozunk, iszogatunk, szórakozunk. Ha párcserére kerülne sor (ami sajnos nem fog megtörténni), én simán engedném a gumi nélkült, az én párom is szed fogamzásgátlót.
2020. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
2# elárulom neked hogy itt senkinek nincs köze a dologhoz. Engedd nyugodtan hogy telibe rakja a nődet, szedjen össze egy clamidiát vagy hpv-t aminek nincs tünete aztán ha gyereket akartok majd lehet tátott szájjal nézni. Szívesen...
2020. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4, Persze, te biztos mindent is tudsz. Na, inkább menj szépen játszani kisfiam.
2020. dec. 20. 15:32
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Nő vagyok, és sokmindent tudok, hidd el. 😉
2020. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Mivel engem izgat, hogy tiltott és gyerek lehet a dologból, így beleélveznék a nőbe. Viszont, ha az én barátnőm nem szedne, úgy zavarna, ha más élvezne belé. Gumi vagy megszakításos módszer kéne.


Amúgy annyira vicces, hogy ilyenkor páran itt előadják, hogyha az ember mással fog szexelni, akkor instant elkapj az összes nemi betegséget, leszakad a keze és még a világvége is eljön... Ideje lenne néhányotoknak elbeszélgetni egy orvossal. Megdöbbennétek, hogy mennyi ember kapja el ezeket a saját párjától.

2020. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Olvasd el az utolsó mondatod kérlek újra. És csodálkozol hogy ezzel jövök? Amúgy szerintem az sem éppen jó hogy te gumival dugod meg a nőjét ő meg beleélvez a tiéd be, de ti tudjátok.
2020. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elolvastam, mivel én írtam. Akkor, most a saját pároddal sem fogsz szexelni gumi nélkül?
2020. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9# Dehogynem,de nem cserélgetünk jobbra-balra. Nyilván úgy nagyobb esély van összeszedni valamit.
2020. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!