Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert nem dönthetek a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem dönthetek a saját testem felett?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Megszületett a 2.gyerekem.

Többet semmi szín alatt nem szeretnék vállalni. Sem most, se soha többé, sem férjemnek, sem másnak.

Felmerült bennem, elköttetem magam. 1000%ig biztos lennék a döntésemben.

De nem tehetem, mert "fiatal" vagyok és "csak" 2 gyerekem van.


Ez szerintem netto kicseszés.

Miert nem lehet megengedni, hogy döntsek a testem felett?!


Vagy vallaljak be egy nem kivánt 3.gyereket, vagy tömjem magamba még évekig a hormon bogyókat az állam szerint ehhwz.


Ti mit gondoltok erről?


2022. febr. 1. 18:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező! 2014-ben hozták ezt a törvényt! Kimentél tüntetni ellene? Szóvá tette ezt bárki?


De ha 30 éves vagy, akkor még a 2006-os törvény értelmében sem köttethetnéd el magad! Már akkor is feltétel volt 3 gyerek és 35 éves kor.


Az államot okolni emiatt és egy burkolt politikai kérdést így választás előtt bevinni teljesen felesleges!


Spirált nem akarsz, ami egy darab orvosi műanyag, a pesszáriumban nem bízol, de egy kockázatos műtétet bevállalnál?


Egyébként a probléma gyökerét értem, csak sajnos ezer meg egy törvény van arra h ne dönthessünk a saját testünk felett! Például nem fogyaszthatsz marihuánát... egy cosmó orvosi beavatkozás, gyógyszer be van tiltva... kezdve az otthoni kísérletekkel pl. Pedig az egészségügy sokkal előrébb járna ha nem egy szűk elit réteg játszótere lenne, hanem bárki előállíthatna otthon gyógyszereket, illetve egyszerűbb műtéteket elvégezhetne másokon.

2022. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 vagyok, 20+ éve tudom hogy soha nem akarok egy gyereket sem, és nekem is várnom kell még 4 évet. Sajnos ez van. Magyarországon vagy vársz 40 évet, akkor dönthetsz a testedről, vagy leszülöd a 3 kötelezőt, és utána van jogod ehhez. Nyilván nem ajánlott ezért egy nem kívánt gyereket megszülni.

Végtelenül szomorú, dühítő és sajnos nagyon megalázzák ezzel a nőket. Borzasztóan rossz, hibás törvény. Úgy tudom Szlovákiába lehet menni ha előbb meg akarod csináltatni.

2022. febr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 2015ben akartak gyógyszert felirni, csak mert kicsit több a ször rajtam mint kéne normál esetben. Nem mentem vissza az endokrinológushoz a nögyógyászati vizsgálat után. Nincs barátom, ne akarjanak már gyógyszerezni.
2022. febr. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

31!

Hidd el, pont leszarom a politikát... szerintem neked lehet valami fóbiád vele, hogy belelátod mindenbe 🤦‍♀️


Azért egy elkötést ne hasonlítsunk már össze azzal, hogy éljek idegentesttel magamban. Ez is netto baromság 😅

Hol kockázatos műtét?! Kb pint annyi kockázat van benne mint egy nem kíván terhesség esetén történő abortuszban...


Az utolsó bekezdésekkel pedig igazoltad, hogy valami baj van a toronyban...

Egyszerü műteteket bárki végezhessen máson?! Mi, szedjem ki itthon a gyerek orrmandulájat én?! Vagy mégis ezt hogy gondolod?!

Otthon a saját kis laboromba meg kutyuljak hozzá valami gyógyszert?! 🤦‍♀️

2022. febr. 2. 07:50
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták már előttem, menj ki Szlovákiába, ott meg tudod csináltatni.

Illetve azt teheted még, hogy áprilisban nem szavazol a fasisztákra.

2022. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Még ha más is került volna kormányra, akkor sem hiszem, hogy ez a törvény változott volna belátható időn belül. Sok opció nincs, valamelyik védekezés vagy feketén...
2022. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Amúgy az a röhelyes, hogy itt háborogsz, hogy az állam nem hagy rendelkezni a tested felett, de már vagy 5 válaszoló irta Szlovákiát, mint potenciális lehetőséget, de egyikre se reagáltál. Akkor el akarod te egyáltalán köttetni magad, vagy csak jöttél vergődni?:D
2022. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Mert xar a kormány köpönyeg forgató szélkakasok akik bárkinek benyalnak,hogy hatalmon maradjanak aztán ha megvan a szavazat akkor beléjük rúgnak.

Nem irok egyetlen módszert sem mert nem.

De felhoztak 11+1módszert de egyiksem ok,akkor keress 13.at magadnak!

Kicsit kekeckedős vagy,megértem dühitő,engem is bosszant 1000+1 dolog de nemtudok mit csinálni ellen,elfagadom és duzzogok vagy ha besokalok megyek másohová csövesnek vagy a fene tudja.

2022. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!