Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan készítmény nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan készítmény nők számára, hogy "esemény előtti" tabletta manapság?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egyik jövendőbeli, laza kapcsolatban megegyező partnernőmmel és azt állítja, hogy ő "esemény előtti" tablettát szed az aktus előtt 10 perccel. Tudtommal ilyen nem létezik/ létezett a közelmúltban... Most már manapság, úgy egyáltalán létezik ilyen?? Vagy esemény utánit szedhet, esemény előtt? Vagy totál baromság az egész és hagyjam a francba?


Köszönöm szépen előre is!


2022. jan. 30. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8# köszönöm válaszod, agyalok a tabin.. de tabletta mellett hogy vetted észre a terhességet? Ettől félek...
2022. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

#11 Tüneteket vettem észre, de nekem volt megvonásos vérzésem közben.

Mindegyiknél figyelni kell. Bármelyik megoldásnál benne van a rizikó, hogy terhes lesz egy nő. Egyik se 100%-os megoldás. Én a hormonmentes spirált + termékenységtudatot használom már. Mivel a spirál nem piszkál bele a ciklusba, így nagyon jó. A termékenységtudattal pedig meg tudom állapítani, hogy mikor vannak a termékeny napjaim. Nekem így a kettő egyben a legjobb megoldás. Viszont nem kevés idő a termékenységtudatot megtanulni (nekem 6 hónap volt).

2022. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!