Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Barátommal egy nap kétszer szexeltünk. Mindkétszer volt rajta gumi és kihúzta mielőtt elment (a kettőt együtt mindkétszer). Viszon amikor először csináltuk, lefolyt az oldalán egy kis sperma és amikor másodszorra betette (a kettő között órák teltek el) akkor a feléig felcsúszott a gumi. Szerintetek mennyi az esély arra, hogy teherbe estem (nem szedek fogamzásgátlót)? 18/l

2021. dec. 22. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
spermium testen kívűl 60 percnél nem él tovább
2021. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Anyuka!!
2021. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg le is mosta közben de nem tudom. Nagyon ideges vagyok, nagyon nem kéne gyerek, csak a kapcsolatunkat akartam megmenteni és azóta nem is alszom, állandóan ezen rágódom, már a családomnak is feltűnt, hogy valami nincs rendben velem, mert nem nagyon beszelek. Kerlek irjatok meg valaszokat, nagyon fontos lenne tudnom, hogy mire szamitsak, az eddigieket koszonom
2021. dec. 22. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Ahhw! Ez már fáj!

BBBBBBB!!!!!!4!!négy!

2021. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

bár nem vagyok valami nagy szakértű de nem hiszem hogy terhes vagy! 3napig alkalmazható gyógyszerel a fogamzásgátlás,utána abortusz . amint tudod csinálj egy tesztet ! mondom a terheségre kevés esély van! na pont ilyenkor mondom magamban mennyivel jobban járna mindenki ha csak masztizna vagy azt se!

20L

2021. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás. A természet és a test megköveteli ami jár neki. Egyebekben egyetértek 5-össel. Tesztelni kell.
2021. dec. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem fogsz teherbe esni. Nagyon ajánlom, hogy a következő szex előtt alaposan nézz utána, hogy mitől lehet teherbeesni és mitől nem, mert a saját életedet nehezíted ezzel. Tesztelni akkor tudsz, ha késik a menstruációd, vagy eltelt legalább 2 hét. Addig nem érdemes, utána is inkább a saját megnyugtatásodra.
2021. dec. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!