Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eshettem teherbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
Soha nem volt rá példa, most először voltunk együtt a párommal gumi nélkül. Előtte kevéssel még volt egy akció, de az gumival volt, amibe bele is élvezett. A kérdés, hogy az azután történt, gumi nélküli aktus közben, az esetlegesen a péniszen maradt ondótól nem eshettem-e teherbe? ....a gumi nélküli aktusnál nem élvezett belém.

2020. jan. 3. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így kifejezetten sok spermium került az előváladékba.
2020. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A farkán is, meg az ondóvezetékben is marad, aktus közben szépen lassan jön belőle. Van esély rá! Számokd ki, hogy mikor van a peteérésed!
2020. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, eshettél teherbe.
2020. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eshettél, de azért egy bakiból, nem feltétlenül lesz azonnal terhes az ember, de persze legközelebb vigyázzatok!


33/F

2020. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy estél, mit kell mindjárt pánikolni!
2020. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2, az ondóvezeték nagyon más, talán a húgycsövére gondoltál.

Ez a maradék, előváladék, stb. dolog nagyon túl van értékelve. Rendkívül csekély rá az esély, hogy ilyesmitől teherbe ess. Nem tudom, mennyi idő telt el az első aktus után, de ha egy negyedóra, akkor már megszáradt az a sperma, és benne elpusztultak a spermiumok. Ami a húgycsőből ilyenkor kiszabadulhat, az nagyon kevés. Ha utánaolvasol azokon az oldalakon, ahol a teherbeesésre képtelen párokról van szó, megtudod, hogy mikor tekintenek magtalannak egy férfit. Pár milló spermium még egyáltalán nem elegendő a teherbeeséshez, hiába igaz, hogy a végén egyetlen sejt végzi el a feladatot.

Nyugi!

De minthogy nyilván idegesít ez a helyzet, máskor védekezzetek, és keressetek más megoldást, ha nincs több óvszer.

2020. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először az óvszerbe élvezett, ez tiszta sor. De azt már nem értem miért szexeltetek újra, és óvszer nélkül? Nem volt több?
2020. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!