Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esélye van a terhességnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van a terhességnek?

Figyelt kérdés
A barátommal védekeztünk, viszont kiszakadt a koton, és ezt később vettük észre, viszont nem élvezett belém, maximum csak az előváladéka jöhetett belém. Nem aggódtunk, mert kevés esélye van a terhességnek az előváladéktól, viszont szombaton kellett volna megjönnie, és nem jött. Ha csütörtökig nem jön meg, szeretnék venni egy tesztet, viszont addig megszeretnék nyugodni🥺 A válaszokat előre is köszönöm!
2021. dec. 21. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2,34%
2021. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűtlen
2021. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
212%
2021. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd attól függően, hogy mikor volt az esemény, szerintem érdemes lenne venned egy tesztet, hogy megnyugodj.


Amúgy hogy nem vettétek észre? A gumi felszalad, mint a harisnya (legalábbis nálam ez a tapasztalat) és azt azért megérzi az ember. Sajnos előfordulhat az előváladékban is életképes spermium, de annak az esélye, hogy az megtermékenyítsen, elég kicsi, de pont ezért veszélyes a megszakítás.


Szerintem vegyél egy tesztet mihamarabb, hogy megnyugodj, semmi értelme ezen görcsölnöd, mert lehet amiatt nem jött még meg, hogy stresszelsz.

2021. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minimális az esélye.. de pl én az előváladéktól lettem terhes, viszont a havit befolyásolja a stressz-szinted ezért késhet is akár.
2021. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!