Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esélye a terhességnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye a terhességnek vagy nem?

Figyelt kérdés

Múlthéten hétfőn nemtudtam be venni a gyógyszeremet mert nemtudtam ki irattatni időbe ezért csak kedden délelőtt pótoltam kb 13órás késéssel

Előtte való héten csütörtöktől megvolt a vérzésem viszont az alatt 2szer is le feküdtünk a barátommal viszont óvszerrel mert csak úgy mentem bele

Ahogy emlékszem nem szakadt ki biztosan és kis lyukat se vettünk észre viszont ha volt akkor lehetséges a terhesség

Mert a gyógyszerem utasításán az volt ha előtte való hét napba volt aktus akkor lehetséges a terhesség

Sokat gondolkodtam hogy ki irjam-e hátha volt valakivel hasonló

Az értelmes normális válaszokat előre is köszönöm



2021. aug. 10. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj. NYUGI.
2021. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit félénk vagyok minden új dolognál csak azért kérdeztem meg 😅 ☺️
2021. aug. 10. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumit használtatok és nem szakadt ki akkor nem lennél terhes akkor sem ha ki sem váltottad volna a gyógyszereket.
2021. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiszakadni fixen nem szakadt ki csak olvastam olyat is hogy kis lyuk volt gumin attól féltem igazából
2021. aug. 10. 20:26
 5/7 Kisgöncöl ***** válasza:

Ha gumi nélkül szexeltek és kimaradt egy szem, akkor sincs baj. Mert ugye ha szünetet tartasz benne 7 napig, 7 napon át is véd. Ezért 1 nap kiesés semmi.

Néha nekem is kimarad egy szem, de nem pótolom, hogy másnap kettőt kelljen bevennem. Ha elfelejtettem egyszer, akkor sincs gond. Ne aggódj.

2021. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!❤️
2021. aug. 11. 06:08
 7/7 Kisgöncöl ***** válasza:
🥰🥰
2021. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!