Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tablettát vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tablettát vettem be,mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szombaton történt,hogy a párommal aktus közben/végén lettünk figyelmesek,hogy az óvszer elszakadt,ő pedig ejakulált.

Hirtelen nem tudtam mit tenni,beleültem a forró vizes kádba,és mostam magam (10 percig benne ültem kb)

Másrészt a menstruációmon voltam,kb a 4. Napon.

Nem igazán szeretnék még gyereket vállalni,így 72 órás tablettát vettem be.

Közösülés után a 20. Órában vettem be,rá 12 órával pedig a második szemet.

Mit gondoltok? Nyugtassatok meg,hogy jól cselekedtem.


2021. dec. 13. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőt nem értem, az felesleges, az eseményutáni jó döntés az 90 valahány százalékban működik, az benne van a leírásában.
2021. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

esemény utáni tabletta mellett nagyon pici az esélye

majd csinálj tesztet, ha már esedékes lesz

a forró víznek nem volt értelme; régen a férfiak ültek be, mert a heréket nem védi meg kb semmi, így a meleg megölte az ondót. Nőnél nem így van.

2021. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is kellett bevennem pár éve. A forróvizes dolog nagyon nagy hülyeség volt, azt ne csináld, nem egészséges, felboríthatja a ph-t.


Nyilván van esélye, hogy terhes legyél, de így, hogy vettél be tablettát, jóval csökkentetted az esélyét.

2021. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Jónak jó döntés volt, hogy időben reagáltál. A fürdő tök nem számít sajnos
2021. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem,hogy nem lesz baj. 2 hét múlva csinálok is tesztet.

Bízok benne,hogy nem lesz baj

2021. dec. 13. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Simán lehetsz. Ha szexelsz akkor légy kész a gyerekre.
2021. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
65%
Hàt nemtom, de én a menzeszes rész miatt azt mondanàm, hogy vajmi kevés az esélye.
2021. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom még esedékes-e de aki hasonló cipőben jár és idetalált,valamint érdekli:

Csináltam 4 tesztet és mindegyik negatív. Két héttel aktus után, 16. Nappal utána,26 nappal is(ez volt a várt mensi első napja) majd 30 nappal az aktus után is. Sajnos továbbra sem jött meg a tabletta miatt,de legalább ki tudtam zárni a terhességet.:)

2022. jan. 12. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez jó hír :)

Menstruáció alatt amúgy tényleg kevesebb az esélye annak, hogy megtörténik, nem tudom miért kellett 7-est lepontozni. De kizárva természetesen akkor sincs.

2022. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen,valóban így van,én hasznosnak találtam válaszát. Ettől függetlenül bennem volt a félsz.

És egyébként ma meg is jött:)

2022. jan. 14. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!