Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek kell fizetni a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell fizetni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Régen a barátom unszolására elkezdtem szedni a fogamzásgátlót. Abbahagytam másfél év után, vegyesen fizettük, de sokszor hisztizett. Mikor abbahagytam petefészekcisztáim lettek, meghíztam, stb. Elmentem a nőgyógyászhoz mert megbeszéltük hogy újra tabizok, mert nem húzott gumit. Ekkor derült ki az előző tabi miatti cisztám, és ezért is javasolt a tabi szedése nekem most. Beszedtem az első 3 havi adagot, azt közösem vettük meg, de most megint kellene a 3 havi adag, (8000ft) és nem is állok úgy anyagilag, hogy megvegyem egyedül, de félek neki ezt felhozni, mert sokszor mondja hogy neki sincs pénze, vagy hogy a csaj dolga megvenni, én meg elszégyellem magam.

Mit tegyek?

21/L



2021. dec. 14. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Az alap etikett hogy a gumit a pasi, a tabit a nő veszi. Ettől ha valamelyik félnek nincs pénze egy kapcsolatban szokás segíteni a másiknak. Most komolyan havi 2600 Ft-on lovagoltok??? Bocs, de ez "szép" kis kapcsolat lehet. Azt hogy a fickód nem akart gumit húzni amikor tudta nem szeded a tabit mert ő eldöntötte így csinálja és kész meg már nem is kommentálnám...
2021. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha rendszeresen szexeltek, ennyi elmegy gumira is havonta. Fejenként egy doboz cigi ára pedig csak belerér a nyugalom miatt havonta.
2021. dec. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél buta. Neked nem fogamzásgátló javasolt, mert azok csak elfedik a tüneteidet. Hormonális problémáid vannak, talán PCOS. A pasidat javasolt inkább lecserélni, mert egy farok.

Nekem is vannak cisztáim, PCOS- es vagyok sajnos.

Vizsgáltasd ki magad inkább. A dokit se ártana lecserélni. Egy igazi orvos ilyen embernek nem ír fel hormonos készítményt, hogy még jobban összezavarja a szervezetét.

2021. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha dugni akar, fizesse is néha a tabit.

Ha a tabira nincs pénze, majd egy gyerek felnevelésére vagy az abortuszra lesz? Komolyan nem értem, miért maradnak a nők az ilyen segfejekkel?

A feleségem is szed tabit, azt felváltva szoktuk fizetni. Alap dolog.


Ha nem hajladnó beszállni a költségekbe és mér ráadásul flegma is, akkor két dolgot javaslok:

1. Ha nem fizeted a tabit, akkor nincs szex sem

2. Lapát és keress egy normális fickót

2021. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

14-essel értek egyet.

Érdekes, mert az én barátom annak ellenére is beszáll a költségekbe, hogy nekem egészségügyi okból kell elsősorban fogamzásgátló. Neki a munkahelyre menve mindig útbaesik a patika, nekem soha, szóval legtöbbször ő váltja ki és csak nagyon ritkán engedi fizetni. Egész egyszerűen azzal érvel, hogy neki is jobb óvszer nélkül csinálni, szóval számára ezen élvezetért nem kiadás a gyógyszer.

2021. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kérdés, vagy tényleg ennyire ostoba vagy. Na sajnos az ilyenek hagyják ott a párjukat amikor véletlenül beköszön a gyerek...


Eszed van? legalább Gimis 10 osztály valami jobb suliban? Vagy 14 vagy? De ha neked a fiúslányok bejönnek hajrá. De ne sírj 10 év múlva mikor 3 gyerekkel ott leszel valahol bivajbaznádon egy sötét kamrába.

2021. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez valamennyire vicc kategória. elvárja a szexet és hogy te védekezz tabival de nem támogat benne. Meglepődnék mit szólna ha kijelentenéd hogy neked nem lehet tabid és érzékeny volnál a latexra. Ezt a gyenge pasit ott kell hagyni. Manapság 8 ezer forint nem egetverő összeg. Ez nem pasi. kocsira vagy Számítógépes játékot hamarabb vesz.... egy játék 6000től kezdődik felnik 10től kocsira... Ne aggodj arra van pénze de tabira támogatni meg nincs akkor ne várjon szexet.... Hülye pasik.... Ne a saját tested és egészséged tedd már tönkre egy barom miatt aki valószínüleg nem is a igazi. 21 vagy rendkívül ritka hogy ő lenne az akivel a életed élnéd le. Az meg hogy most miatta tedd a szervezeted tönkre ami miatt 30-40 éves kor felett meg a tabi maradandói vissza ütnek meg nem éri meg.
2021. dec. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasinak kell fizetni, ez a minimum.
2022. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!