Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek kell fizetni a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell fizetni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Régen a barátom unszolására elkezdtem szedni a fogamzásgátlót. Abbahagytam másfél év után, vegyesen fizettük, de sokszor hisztizett. Mikor abbahagytam petefészekcisztáim lettek, meghíztam, stb. Elmentem a nőgyógyászhoz mert megbeszéltük hogy újra tabizok, mert nem húzott gumit. Ekkor derült ki az előző tabi miatti cisztám, és ezért is javasolt a tabi szedése nekem most. Beszedtem az első 3 havi adagot, azt közösem vettük meg, de most megint kellene a 3 havi adag, (8000ft) és nem is állok úgy anyagilag, hogy megvegyem egyedül, de félek neki ezt felhozni, mert sokszor mondja hogy neki sincs pénze, vagy hogy a csaj dolga megvenni, én meg elszégyellem magam.

Mit tegyek?

21/L



2021. dec. 14. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a picsába!


33/f

2021. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el és keress egy normális pasit.
2021. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%
Dugjál velem kedvesem
2021. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
csináljátok popsiba
2021. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem, ez nem normális viselkedés. Ez a pasi nem tisztel téged, nem érdekli az egészséged, csak a pötse.


Akad ettől jobb.

2021. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

exbaratnom is az én unszolasomra kezdte el szedni, mert nem szeretem az ovszert , viszont mivel o nem nagyo nakarta, de bevallalta iyg én fizettem neki. nem sok aza 8 ezer sztem ;) 23/F


És igen keress egy normalis pasit.

2021. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kisfiúról van szó. Én fizetem magamnak, de nyilván egy szavamba kerülne és beleszállna a partnerem is. Hogy miért? Mert ketten biztosan össze tudunk szedni 4-4 ezer forintot, szeretünk gumi nélkül szexelni és a gumi sokkal drágább lenne, amennyit szeretkezünk.. Sőt, gyereket nem akarunk még legalább 5 évig. Vagy ne rinyáljon és segítsen neked, vagy pedig ne akarjon szexelni! Ilyen egyszerű. Nem kötelességed gyógyszert szedni sem, de elszomorító, hogy ő meg nem akar gumit húzni... Kitalálom: Allergiás rá/kényelmetlen/szorítja stb stb. Kisgyerek...
2021. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A pasidat csak a lyuk érdekli. Dobd ki minél előbb, mert később nagyobbat fogsz esni és csalódni benne.
2021. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van. " a csaj dolga megvenni," DE!!! a csajnak nem dolga ilyennek odaadni a punciját! Intézze el magának ahogyan akarja, téged meg hagyjon békén! Találsz magadnak értelmes embert is párnak!!!!
2021. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan havi 2600 forint földhöz vágja a lovagodat ?

Milyen terveid vannak ezzel a csóró sóher fickóval ?

2021. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!