Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm bevett egy 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm bevett egy 72 órás gyógyszert, de az alábbiak alapján lehet még baj?

Figyelt kérdés

(tom hogy 2 van mi az 5500ftosat vettük meg) nem tudjuk hogy az alábbiak alapján van-e baj..

Az első szeretkezés után 13 órával volt még egy aktus és erre rá 4-5 órával bevette az esemény utánit ami még mindig csak 18 óra és most a 54-55. órában vagyunk és nem tudom hogy ezalatt a 37 óra alatt meg kellett volna-e jönnie vagy nem kell aggódni minden rendben lesz???Vagy mennyünk el és írassunk ki még 1 ilyen gyógyszert???


2007. dec. 28. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy Ti azt hiszitek, hogy ezt bármikor csak úgy be lehet venni! Ez egy sürgősségi tabletta, amit balesetek alkalméval szoktak bevenni! Ez nem egy olyan fogamzásgátló tabi, amit naponta kell bevenni! Ez egy nagy hormonadag! Nem ajánlatos sűrűn fogyasztani! A menstruáció csak pár nappal később fog megjönni, nehogy bevegyen másik ilyen tablettát, mert az lehet rosszul sül ki! Gondolkozzatok el azon, hogy nem akar-e a barátnőd fogamzásgátló tabelttát szedni rendszeresen? Sokkal jobban járnátok, főleg ha gumi nélkül szeretnétek szeretkezni! Ha nem szed ilyen tabit, ne alapozzatok arra, hogy majd a 72 órás, mert az iszonyat károkat tud okozni, ha pl egy hónapon belül többször szednek! VAgy gumi vagy rendes tabi!
2007. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek az előttem szólóval! Nem játék!!!! Teljesen felborítja a barátnőd hormonháztartását, ezért ne csodálkozzatok, hogy nem jön meg azonnal. Legyetek kicsit érettebbek, mert nagy baj lehet abból, ha mindig a 72 órás tabira bizzátok magatok. Felejtsétek el, hogy van ilyen, és védekezzetek időben!
2007. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ifjú barátom! Szereted te azt a lányt, vagy csak szexpartnerek kell??? Ő nagyon szerethet téged, ha a kedvedért simán lenyelte a 72 órás tablettát és másikat is lenyelne hogy Te nyugodt legyél. Inkább vigyázz rá és védekezzetek óvszerrel. De ha már nem akarsz vigyázni rá, akkor szedjen a drága valami mindennapos tablettát, az sokkal kevésbé árt. Én tudok olyan nőről, aki a Postinor áldozata lett, hatalmas hormonzavara lett tőle. Ez a bogyó volt a 72 órás elődje.
2007. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A baj,hogy egy önző disznó vagy!

Legközelebb gondolkodj előre,te kis beszari.

2007. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én saját tapasztalatból fogok most beszélni: a 72 órás tabletta mindenképpen meg fogja hozni a vérzést, hogy mikor az nőtől függő. De ez a hormonanyag olyan mennyiségű, hogy annyira felborítja a hormonháztartást, hogy utána rengeteg időt vesz igénybe az, hogy végül visszaálljon minden a rendes kerékvágásba. Én 18 éves koromban szorultam erre a bizonyos 72 órás tablettára, és azóta is hormonproblémákkal küszködök.

Ezúton kérek minden fiatalt, hogy ne bagatelizálják el a védekezés dolgot, mert ez nem GYEREKJÁTÉK!! Komoly problémákat hozhat maga után, ami aztán akár az egész életedet is végig kísérheti. Kérlek titeket, fiatalok, gondoskodjatok a védelemről!

2007. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!