Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gumi már ciki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gumi már ciki?

Figyelt kérdés

Elég aktív szexuális életet élő lány vagyok, szerintem nincs is abban semmi ciki, ha az ember kicsit kiéli magát.

De mindig figyelek a biztonságra, és óvszer nélkül nem csinálom.

Viszont!!! Azt vettem észre, hgy szinte nincs olyan partnerem, aki valahogy ne húzná a száját emiatt: van, aki közli, hogy "allergiás", van, aki már helyben mondja, hgy hát felhúzza, de azért káááár, és van, aki később, telefonon vagy írásban jelzi, hogy milyen jó volt velem, csak az óvszer ne lett volna...

Jelzem, kalandokról van szó, ahol a felek nem nagyon tudnak semmit a másik előéletéről!!


Tényleg ennyire "kiment a divatból" a gumi? Közben meg hallom már tiniktől, hogy herpeszük van, mert már tizenéves fiúk sem hajlandóak óvszert húzni, stb.


2021. okt. 12. 08:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Használd a gumit kérlek ne másra hallgass hanem saját magadra és az egészségedre!
2021. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, hanem felelőtlen emberekkel kezdtél akik túlbecsülik a saját képességeiket. Aki veled gumi nélkül akarna az valószínűleg mással is, szóval mérlegelheted hogy az adott illető akkor mennyire megbízható.
2021. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
89%
40 múltam, de még a tartós kapcsolataimban is kizárólag gumival csináltam. Így se betegség, se gyerektartás. Jó, nekem van eszem.
2021. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
10-9 partner nekem is júzz a száját. Rohadt bosszantó. Főleg amikor megkérdezik miért nem szedek tabit? Hisz ma már olyan biztonságos szerintük.
2021. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
77%
Férfiként nem értem a nőket, ha sír a pasi szája, hogy nem húz gumit, minek dugtok vele? Jó, sok nő buta, meg sok ronda és/vagy kövér, így örül, ha kap kolbászt, de a többiek?
2021. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert nekünk is van vágyunk, libidónk. Sok idő eljutni az ágyig.
2021. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
A válaszok alapján arra következtetek, hogy kérdező, rossz körökben ismerkedsz.
2021. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
59%

Nem, nem ciki. Bár javaslom inkább óvszernek hívni ( én nem latex alapút használok). Nem tudom, miért a HPV-vel kardoskodsz. Beolttathatod magad ellene. Illetve a HPV fertőzést a test kb 6-12 hónap alatt teljesen felszámolja (jó esetben).


De ha már HPV és óvszer: Azt tudtad, hogy orális érintkezéssel is fertőz a HPV? Szóval jobban tennéd, ha nem ugrálnál bele különböző farkakba, még óvszerrel sem.


Továbbá a genitáliás herpesz simán terjed óvszerrel. Főként a férfiak veszélyeztetettek (óvszerhasználat mellett). És persze a Szifilisz ellen sem véd igazán az óvszer.


Mit is akartam mondani..? Ja igen, megvan! STD teszt mindkét félnek. Utána mehet a móka, az úgy sokkal királyabb.

2021. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kètszer volt egy nagyon rövid kapcsolatom olyan fèrfival,aki nem akart gumit húzni.Mivel volt spirálom így vèdve voltam,de valamièrt le kellett vetetni.Sajnos nem èreztem magam biztonságban egyik partner mellett sem az óvszer mellőzèse miatt így gyorsan lekoptattam őket.
2021. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!