Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gumi már ciki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gumi már ciki?

Figyelt kérdés

Elég aktív szexuális életet élő lány vagyok, szerintem nincs is abban semmi ciki, ha az ember kicsit kiéli magát.

De mindig figyelek a biztonságra, és óvszer nélkül nem csinálom.

Viszont!!! Azt vettem észre, hgy szinte nincs olyan partnerem, aki valahogy ne húzná a száját emiatt: van, aki közli, hogy "allergiás", van, aki már helyben mondja, hgy hát felhúzza, de azért káááár, és van, aki később, telefonon vagy írásban jelzi, hogy milyen jó volt velem, csak az óvszer ne lett volna...

Jelzem, kalandokról van szó, ahol a felek nem nagyon tudnak semmit a másik előéletéről!!


Tényleg ennyire "kiment a divatból" a gumi? Közben meg hallom már tiniktől, hogy herpeszük van, mert már tizenéves fiúk sem hajlandóak óvszert húzni, stb.


2021. okt. 12. 08:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem az ilyen hülyéket; nem hallottak még nemi betegségekről?

Garantálom, hogy a volt partnereid közül nem egynek van nemi herpesze és még ki tudja mi más.


Gumi nélkül CSAK stabil kapcsolatban és CSAK nemibetegség szűrés után szexelj.

Ezt az orális szexre is értem, mert pl. nemi herpeszt úgy is elkaphatod.

2021. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Na meg, mondom, hpv. A fél barátnői társaásgomnak VAN, és meg nem mondanád róluk, szép, ápolt, minden fullos, értelmesek, cukik, lehet velük beszélgetni, színház...

Csak, ugye, hpv.

És a többség gumi nélkül csinálja, aztán a srác megy a következő csajra, tinder, társkeri, stb.


Hát komolyan, ez megéri?


Komoly kapcsolat, az más, de így?

2021. okt. 12. 09:46
 13/29 Vuk-91 ***** válasza:
39%
Meg van az AIDS, amit a HIV vírus okoz. Tulajdonképpen ha nem kinyírja, de teljesen használhatatlanná teszi az immunrendszert. És kigyógyulni belőle? Hát jó lenne, de sajnos ha egyszer elkapod, akkor már akkor halálra lettél ítélve, amikor megszülettél, szinte. Ráadásul állandóan mutálódik (ennyit arról, hogy nincs evolúció), és az orvosok nem tudnak hosszú távú gyógyszerkezelést kiírni, hiszen minden nap, ha nem minden fél nap új gyógyszer kell a kordában tartására. Inkább a gumi!
2021. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondom, hogy szerettem a gumit, mert nélküle jobb. De meglehet szeretni. Pár alkalom után már megszoktam.
2021. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
58%
Apának lenni de ciki! Sőt, telenyomni mindenféle hormonnal a tested? Na az menő!
2021. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Vuk-91 ***** válasza:
44%
Hogy jön ide a hormon, 15-ös?
2021. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha nem gumival, akkor mivel védekezel? Gondolom tabletta, spirál stb.
2021. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

A gumi a leghatásosabb védekezés, idegen embereknek. Nem ciki, hanem ésszerű döntés, én pl pasi vagyok, nem szeretem a gumit mert kidörzsöl, viszketek, stb de én inkább felhúzom és kibírom mint hogy a barátnőm, tablettázzon vagy hogy terhes legyen.


Egy menetet meg úgy gondolom mindenki kibír, aki nem az ne dugjon. A canesten sem sokkal jobb meg a herpesz és akkor még olcsón megúszta az illető.


Az aki nem akar gumit húzni, nem kell lefeküdni vele, nyílván itt is sok az okos, hogy majd én mondom meg a frankót, lehet játszadozni, de majd gondoljon rám az aki esetleg elkap valami komolyabb bajt, lehet nem most hanem 5-10-20 év múlva, arról nem is beszélve ha van állandó kapcsolata, azt is fertőzi.

2021. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne.Valahogy védekezni kell,ha nem húz gumit nincs szex..nem szedhetek fogamzasgátlót.Így marad a gumival való védekezés.
2021. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
56%
Gumi nélkül soha nem dugtam még életemben, rendes férfi vagyok, vigyázok a nőkre, akik lefekszenek velem. Felelősség, ésszerűség, igényesség, ezek jellemeznek! Eleve jobb érzés is gumiban dugni, mint gumi nélkül - hazudik, aki mást mond! Aki gumi nélkül szexel, az bizony egy alja, degenerált, primitív állat!
2021. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!