Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gumi már ciki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gumi már ciki?

Figyelt kérdés

Elég aktív szexuális életet élő lány vagyok, szerintem nincs is abban semmi ciki, ha az ember kicsit kiéli magát.

De mindig figyelek a biztonságra, és óvszer nélkül nem csinálom.

Viszont!!! Azt vettem észre, hgy szinte nincs olyan partnerem, aki valahogy ne húzná a száját emiatt: van, aki közli, hogy "allergiás", van, aki már helyben mondja, hgy hát felhúzza, de azért káááár, és van, aki később, telefonon vagy írásban jelzi, hogy milyen jó volt velem, csak az óvszer ne lett volna...

Jelzem, kalandokról van szó, ahol a felek nem nagyon tudnak semmit a másik előéletéről!!


Tényleg ennyire "kiment a divatból" a gumi? Közben meg hallom már tiniktől, hogy herpeszük van, mert már tizenéves fiúk sem hajlandóak óvszert húzni, stb.


2021. okt. 12. 08:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
Cikinek nem ciki egyáltalán, csak rohadt szar.
2021. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

1-es, fiú vagy?

És akkor inkább bevállalod az egyéjszakást azzal, akiről nem tudsz semmit?

Ne tévesszen meg, hogy visszafogottnak vagy tisztának tűnik, ismerek full édbidéi csajokat, akik hát izé.éppcsak a kakiszex nem. Na, ők sem szeretik az óvszert.


Nem az, normális, jó külsejű, tiszta városi lány vagyok, de szerintem baromi sok ilyen csaj/pasi van tele minden szarral, éppen azért, mert csomóan úgy vannak vele, hogy "a gumi szar".

Én bevállalós vagyok, meg minden, de ezt fel nem fogom.

Aztán veszi az ember a krémeket meg a kúpokat havonta, és népbetegség a hpv.

2021. okt. 12. 09:12
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

Sosem értettem az ilyen agyatlan embereket, akik gumi nélkül szexelnek egy olyan emberrel akiről alig tudnak valamit.

A nőknek sokkal jobban oda kell figyelni a védekezésre,nem csak a nemi betegség miatt hanem azért mert mi leszünk terhesek, nekünk jár több gonddal.

Egyébként akikkel én együtt voltam nekik nem volt probléma a gumi.

2021. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

légyszi, ne küldjetek privátot, köszi.

Kérdezőnek, hogy kiket szedek össze, teljesen átlagos, normális, középosztálybeli emberek, közös érdeklődési kör, jó beszélgetések, nem lóg ki a kapa a szájukból.


De valószínűleg tömeges a dolog, mert mindenhonnan hallom baráti társaságokban, barátnőktől, kolléganőktől, hogy a partnerük nem igazán kedveli... Természetesen nem minden férfi ilyen, ezt nem mondtam. De ahogy nézem, legalábbis gyakori jelenség.

2021. okt. 12. 09:17
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gumi ciki, hanem az emberek egyre felelőtlenebbek.

Kérdező, te helyesen cselekszel.

A gumi alap egy gyorsan jött szexnél! Aki ezt nem fogja fel, az recskázzon inkább!

2021. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Én sose szexelek alkalmi csajjal gumi nélkül, nem vagyok ennyire idióta. Egyébként sem képez olyan egetrengetően nagy különbséget hogy emiatt sírjak.
2021. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%
Én sem értem ezt. Párom az elején közölte hogy ő lelankad gumiban, egy éve anélkül szexelünk, de komolyan mondom ha terhes leszek, az ő pénzéből lesz elvetetve!! Hányszor mondtam már neki, hogy itt van, ki is bontottam aztán nem lett belőle semmi. Plusz majdnem minden hónapban elkapok valami betegséget, aztán átadom neki. Gumival nem lenne ilyen.
2021. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
Én sem értem az ilyen fiúkat, nekem alap dolog a gumi, főleg kalandnál. Nem akarok elkapni semmit sem.
2021. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
A gumi szükséges rossz nem ugyanolyan jó érzés mintha nélküle csinálná az ember.Talán ez miatt nem szeretné sok férfi.Én sem örülök neki de az egészség fontosabb nekem és a hölgy partneremnek is.Így nem is kérdés mindig húzok.
2021. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Vuk-91 ***** válasza:
87%
Egyáltalán azon vagyok kiakadva, hogy sokan inkább felelőtlenek vagy full prüdök lesznek, mintsem használják azt ami megmentené őket és partnereiket, ráadásul ennél még rosszabb is van. Azokra gondolok, akik elcsábítanak egy nőt, felcsinálják, aztán eltűnnek, mint szürke szamár a ködben, hadd nevelje fel egyedül a gyereket a szegény lány. Ha tetszik, ha nem, legyen óvszer, és ezt férfiként (és szűzként) mondom.
2021. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!