Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy csak túlparázom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy csak túlparázom feleslegesen?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, rendesen, ugyanabban az időben, nem összevissza, enyhítő tényező nem volt és pluszba megszakítást is alkalmazunk. Konkrét tünetek sincsenek, csak kicsit többet pisilek mint általában, ezért ijedtem meg kicsit.

Tesztelek holnap, véleményekre lennék kíváncsi.



2021. szept. 11. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem bízol a gyógyszerbe?
2021. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog. No para 🙃🙂
2021. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódd túl, nem vagy terhes. Ha tényleg normálisan szeded, akkor felesleges a megszakítás is. Elhiszem, hogy amikor tabit kezdesz, kicsit ijesztő, hogy vajon tényleg használ-e, de fog. Élvezd a szexet. És külön örülök, hogy vannak még, akik ésszel, felelősségteljesen védekeznek. Rendszeres nőgyógyászati vizsgálatról se feletkezz el.
2021. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
2021. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kedves válaszokat, picit megnyugodtam. :)

Nem is tudom amúgy miért vagyok picit bizalmatlan a gyógyszerrel szemben... talán a sok rémsztori amit hallottam, meg itt olvastam és ezek jobban megragadnak mint az amúgy sok pozitív vélemény a gyógyszerről, hogy igenis hatásos. Igyekszem rendet tenni a fejemben!

2021. szept. 11. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, erről van szó. A sok buta horror történet. Járj szépen orvoshoz, figyeled a tested, és nem lesz gond. Mint írtam is, eleinte félelmetes, hogy tényleg hatásos-e, de hidd el, okosan ki van találva. Persze időnként csak tényleg a bizonyság kedvéért, és önmagad megnyugtatására csinálhatsz tesztet is. #3as voltam
2021. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki védekezés mellett lesz terhes, szóval ne adj az itteniek ilyen jellegű véleményére.

Volt aki konkrétan tagadta hogy hat a gyógyszer majd évek múlva visszaírt egy kérdéshez, hogy egyébként azóta megtudta hogy az antibiotikum kiüti...


Bár ezt a kérdést nem találom most. De ez talán megnyugtat:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1107..

2021. szept. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!