Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexeltetek már védekezés nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
Benne vagyok a TabuzzTalk facebook csoportban. Ott egy fiú írta, hogy volt olyan kapcsolata, ahol az első 1-2 hónapban kihúzásos módszerrel védekeztek gumiprobléma miatt. Írta, hogy a dolog maxolása az volt, amikor párszor meg is kérte a párja, hogy ne vegye ki, mert érezni akarja. Ezenkívül írta máskor is, hogy őt az is beindítja, ha egyáltalán nem védeznek.
2021. szept. 8. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Majd az abortusztól is beindul nak.
2021. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem, felelősségteljes szexuális életet éltem mindig. Fogamzásgátlót szedek, de korábban amikor gumit használtunk, volt, hogy éjjel fogyott el, ezért elmentünk egy nonstop kisboltba. Ez nem játék.
2021. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Főleg hogy már szültem egy gyereket (tervezetten). Így pontosan tudom mivel jár egy terhesség/szülés és egy gyerek.
2021. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Volt, szétrágott az ideg utána 1 hónapig hogy mi lesz a teszt végeredménye. Akkor megfogadtam soha többé.
2021. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Egyszer egy pillanatra, kipróbálni, hogy milyen érzés gumi nélkül.
2021. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Fél éve úgy csináljuk. Élvezés előtt kihúzom. Nem közvetlen előtte, hanem amikor már kezdem érezni, hogy nemsoká végem, és szájjal befejezi.

Hát ha meg véletlen mégis lenne gyerek, akkor lesz gyerek, én nem bánom. Szerintem ő sem bánná, jó anya lenne.

2021. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
A kapcsolat elején mikor óvszerrel nagyon fájdalmas volt, 1-2x kipróbáltuk anélkül, de utána stresszeltem 1 hónapig. Azóta már fogamzásgátlót szedek és többet nem próbálnám meg védekezés nélkül.
2021. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Csak úgy szexelünk.

Nincs rá szükség...

2021. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
csak így csináljuk több, mint három éve. stabil párkapcsolat stabil egzisztenciával, az önfegyelmem kifogástalan, az élmény pedig sokkal nagyobb.
2021. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Öröm az ürömben, hogy nem lehet gyerekem, szóval nyugodtan szexelhetek, nem kell a a partnerem teherbeesésétől tartanom...
2021. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!