Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A megszakítás szerinted...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakítás szerinted mennyire szakszerűen használt fogamzásgátlási módszer?

Figyelt kérdés

Láttam videókat, hogy mások hogyan csinálják, valaki itt gyakorin is küldött egy videót... Borzasztó mennyi az olyan ember aki azt sem tudja mit csinál és ezektől híresült el az a "tény" hogy a megszakítás nem védekezés. Volt aki elélvezés KÖZBEN vette ki, más meg visszarakta rögtön azután hogy a PUNCIJÁRA élvezett és konkrétan betolta a spermát.


Mi megszakítást használunk párommal, teljes mértékben ismerjük egymás testét és reakcióit, emelt biológiát is tanultam (bár ez lényegtelen) szóval nem tudom hol terjedt el, hogy az előváladéktól is terhes lehetsz (ezt azok híresztelik akik nem vették ki időben mert dunsztjuk sincs mit csinálnak. A méhszájon bizonyos számú spermiumnak be kell kerülnie, hogy abból maradjon olyan is, ami nem pusztul el út közben, addig meg marha nagy utat kell megtennie kedvezőtlen pH-jú közegben. Az előváladékban bár milliós nagyságrendről beszélünk, de nincs annyi spermium ami a megtermékenyítéshez szükséges. Már az a férfi is steril akinek felére csökkent a spermiumszáma. Emellé jön a megszakítás: puncitól távol, jóval az elélvezés előtt kivenni (nem kikapni ott már baj van ha valaki kapkod, az már elkésett) és nem teszi vissza rögtön utána.


Itt gyakorin is "hazárdjátéknak" hívjátok, pedig csak tudni kellene a rendjét, módját. Nyilván nem ajánlott olyan kamaszfiúknak akik azt sem érzik mikor van orgazmusuk, nincsenek tisztában a saját testükkel, nem tapasztaltak stb.


2021. szept. 8. 20:39
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Naptármódszer azért hülyeség részben, mert bármi eredményezhet peteérést, akár egy orgazmus, akár ha nagyon jól érzed magad, táplálkozás stb. De ja, mensi után vagyok termékeny rögtön, bár engem ez annyiban befolyásol hogy jobban kívánom a párom. :) sosem mértem testhőt
2021. szept. 13. 18:32
 32/33 anonim ***** válasza:
48%

Pontosan ezzel a megjegyzéseddel árultad el mennyire nem vagy képben a dolgokkal. A fennhéjázó stílus gyakorta nincs arányban a tudással. Javaslom tanulmányozásra a következő oldalt:



[link]

2021. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
32-es nem kell hinned nekem. Senki sem várja el. Olvasgass, ha már úgy is tetszenek ezek a hormonmentes oldalak. :)
2021. szept. 13. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!