Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A megszakítás szerinted...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakítás szerinted mennyire szakszerűen használt fogamzásgátlási módszer?

Figyelt kérdés

Láttam videókat, hogy mások hogyan csinálják, valaki itt gyakorin is küldött egy videót... Borzasztó mennyi az olyan ember aki azt sem tudja mit csinál és ezektől híresült el az a "tény" hogy a megszakítás nem védekezés. Volt aki elélvezés KÖZBEN vette ki, más meg visszarakta rögtön azután hogy a PUNCIJÁRA élvezett és konkrétan betolta a spermát.


Mi megszakítást használunk párommal, teljes mértékben ismerjük egymás testét és reakcióit, emelt biológiát is tanultam (bár ez lényegtelen) szóval nem tudom hol terjedt el, hogy az előváladéktól is terhes lehetsz (ezt azok híresztelik akik nem vették ki időben mert dunsztjuk sincs mit csinálnak. A méhszájon bizonyos számú spermiumnak be kell kerülnie, hogy abból maradjon olyan is, ami nem pusztul el út közben, addig meg marha nagy utat kell megtennie kedvezőtlen pH-jú közegben. Az előváladékban bár milliós nagyságrendről beszélünk, de nincs annyi spermium ami a megtermékenyítéshez szükséges. Már az a férfi is steril akinek felére csökkent a spermiumszáma. Emellé jön a megszakítás: puncitól távol, jóval az elélvezés előtt kivenni (nem kikapni ott már baj van ha valaki kapkod, az már elkésett) és nem teszi vissza rögtön utána.


Itt gyakorin is "hazárdjátéknak" hívjátok, pedig csak tudni kellene a rendjét, módját. Nyilván nem ajánlott olyan kamaszfiúknak akik azt sem érzik mikor van orgazmusuk, nincsenek tisztában a saját testükkel, nem tapasztaltak stb.


2021. szept. 8. 20:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
67%

Ebben semmi nőgyűlölő nincsen. Elég primkónal kell lenni hozzá, hogy ezt belemagyarázd.


Egyszerűen arról van szó, hogy nem érted hogyan működik a magömlés, mert még nem élted át. Nem voltál pénisszel orgazmus közelben.

2021. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

21-es


"Nem voltál pénisszel orgazmus közelben."


Öö...de? Konkrétan párom is van. De kívül belül tisztában vagyok az ejakuláció folyamatával, írtam hogy tanultam is a tapasztalat mellé.

2021. szept. 9. 12:46
 23/33 anonim ***** válasza:
94%

"Még egy ellenérv annak aki a pear indexeset írta: neked mint nőnek miért az a legjobb pillanat mikor a pasi elélvez? Ha ez tényleg így van, elég szomorú lehet számodra a szex."


De ostoba és 1síkú vagy. Én arra értettem anyukám hogy bizony van hogy akkor kerülök a csúcs közelébe amikor mondjuk kikapná és akkor hoppon maradok. Ìgy meg egyszerre élvezünk el vagy közel egyszerre. De ha ezt magyarázni kell na az a szomorú.

2021. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
91%

Úgy látszik azt se érted mi a különbség aközött, ha párod van és ha neked van farkad.


F

2021. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Szerintem itt senkinek nincs szövegértési képessége de semmi baj, még bepótolhatjátok. Én minden vagyok csak egysíkú nem. Nagyon komplex a kérdés mégis egyszerű válaszok érkeznek semmi belegondolással vagy logikával (tisztelet annak az 1-2 válaszadónak akinél ezt láttam) :D
2021. szept. 9. 13:18
 26/33 anonim ***** válasza:
91%
Itt mindenki hülye, nyilván. Írtam hogy nem szeretném ha legjobb pillanatban kikapná egy másik kommentelő úgy fogalmazott hogy a legizgatóbb résznél, erre te zseniálisan kiforgattad. Persze lehet másnak nincs olyan "csúcsfaszija" hogy mindig minden körülményben bírja sokáig, amíg te is elélvezel majd kényelmesen kiveszi időben. Na ezért vagy egysíkú mert ezt képtelen vagy felfogni.
2021. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
26-os pont ezért írtam hogy nem alkalmas rá mindenki. :) olvasd vissza szépen, többször is leírtam ha véletlen valaki nem képes értelmezni elsőre.
2021. szept. 9. 13:54
 28/33 anonim ***** válasza:
91%
De te állatösztönökről hadoválsz meg degradálod aki nem olyan csúcspofi mint a te palid. Hiába mentegeted magad. Az lehet hogy odahánytad hogy nem mindenki alkalmas de máris lehúztad egy állati szintre. Hibázási lehetőség az szerinted nem opció annál aki profi és nagggyon tisztában van a testével. Mondjuk ingerelheti ezt a profi embert a nő orgazmusa is olyan szinten hogy oda minden tudása. Vagy nálatok ez sem játszik? Ettől még nem alkalmatlan, pusztán ember. Még ha a te szemedben ez állati meg "tinifiús" meg akármi.
2021. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
73%

Volt egy kutatás, amiben kimutatták, hogy a férfiak 50%-ának tartalmaz az előváladéka életképes spermiumokat. Tehát akik azzal jönnek, hogy évek óta így védekeznek, azok pont a másik 50%-ba tartoznak, de ettől még nem kéne reklámozni és biztosnak mondani, mert 50% számára nem biztos módszer.

A megszakítást azért sem szeretem, mert nekem ad egy pluszt, ha nem kell óvatoskodni és a párom belém élvez.

Erre alkalmas védekezési módszer is létezik (a hormonálison kívül): pesszárium. Ugyanolyan hatékony, mint a gumi, csak kényelmesebb (nekem legalábbis).

2021. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Naptármódszerrel kombinálod? Az adna plussz biztonságot.
2021. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!